Žena strávila 416 hodín v tetovacom štúdiu. Svoje nové telo ale nikdy neuvidí

Žena strávila 416 hodín v tetovacom štúdiu
Zdroj: DailyMail

Fran trpí dedičným degeneratívnych ochorením oka, ktoré spôsobuje vážne poškodenie zraku.

Táto žena strávila v tetovacom štúdiu 416 hodín a nechala si pokryť celé telo tetovaním, aj napriek tomu, že sa nikdy nebude vidieť, pretože je slepá.

Zdroj: DailyMail
Fran Atkinsonová (52) strávila posledné tri roky úpravami tela. Na tele má namaľovaný farebný oblek, ale ona nemá žiadnu predstavu o tom, ako to vyzerá

Ale Fran, ktorá je aj matkou, hovorí, že jej manžel Ron a tetovač Grez Bowman, sa správali ako jej oči. Popisujú jej podrobnosti o zložitých kresbách od krku až k členkom.

Teraz si myslí, že by mohla byť najviac potetovanou ženou vo Walese. Dúfa, že by sa mohla dostať do Guinessovej knihy svetových rekordov.

Zdroj: DailyMail
Fran trpí dedičným degeneratívnych ochorením oka, ktoré spôsobuje vážne poškodenie zraku a môže viesť k oslepnutiu. Zrak začala strácať, keď bola tínedžerka, ale vášeň pre zdobenie tela mala vždy.

" Svoje prvé tetovanie som dostala pred asi 25 rokmi a od tej doby som pokročila , " povedala.

" Asi pred tromi rokmi som sa jedného dňa zobudila a rozhodla som sa, že chcem mať na celom tele oblek. Začala som chodiť ku Grezovi. Najprv na dve hodiny týždenne, ale v poslednom roku a pol sa to zdvojnásobilo na štyri hodiny. Povedala som mu, že chcem egyptskú tému na chrbát a dala mu voľnú ruku."

Zdroj: DailyMail
" Fran sem už chodí často, stali sme sa dobrými priateľmi a ona mi dôveruje , " povedal majster tetovač, ktorý je so svojím konečným výsledkom spokojný.

Tetovanie stálo tisíce libier a pani Atkinsonová priznala, že najviac bolestivé časti boli jej kolená, podpazušie a členky.

Jej muž o nej prezradil: " Fran je exhibicionista - rada šokuje ľudí."


WALES, DAILY MAIL

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti