Desať hodín ju mlátil priateľ. Týraná žena nakrútila srdcervúce video

305284C900000578-3405837-image-a-58_1453175656746.jpg
Zdroj: Facebook

Video vzniklo len štyri dni po útoku v nemocnici.

Takmer prišla o život pod rukami svojho priateľa. Mladá Američanka zverejnila srdcervúce video, ktoré nakrútila štyri dni po útoku v nemocnici, na Facebook. Poukazuje na problém domáceho násilia, ktorý sa podľa jej slov dotýka každého z nás.

Darrian Amaker (24) podľa britského denníka DailyMail prežila v novembri 2015 10-hodinovú bitku, ktorú jej „uštedril" jej partner. „Mala som zomrieť, no prežila som to a podarilo sa mi utiecť. Potom som v nemocnici premýšľala len nad jedným, prečo, prečo," vyjadrila sa Darrian v správe, ktorú zverejnila Národná koalícia proti domácemu násiliu.

Pesnička, ktorú spieva na kameru dobitá žena, teraz koluje sociálnymi sieťami. Jej príbeh totiž oslovil tisícky žien po celom svete. „Nezvyknem samú seba prezentovať, no toto som musela urobiť. Domáce násilie sa dotýka každého z nás, aj keď si to neuvedomujeme. Máte priateľov, ktorých poznáte roky, usmievajú sa myslíte si, že sú milovaní. Pravda je ale iná. Ľudia by mali byť milší a láskavejší, silnejší, dodala.

Darrian má na záberoch modriny po celej tvári a z očí jej srší bolesť. Dnes už je ale podľa jej slov v bezpečí. Jej bývalého priateľa obvinili zo šiestich zločinov a čakajú ho roky strávené vo väzení.


Hello - my name is darrian. A few days after thanksgiving this past year, my Love went straight psychotic and beat me...

Zveřejnil(a) Darrian Amaker dne 16. leden 2016


NEW YORK/DailyMail, zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti