Angela vážila 82 kíl, za rok sa z nej stala vysekaná fitnes trénerka

Angela Crickmore
Zdroj: instagram.com/Angela Crickmore

Premenu ju však stála aj manželské šťastie.

Mala 82 kíl a cítila sa unavená. Nedokázala prejsť pešo dlhšiu trasu a žila nezdravým životom. Tridsaťšesťročná Angela Crickmore z Londýna mala sedavú prácu, varila tukové jedlá, ktoré potom skonzumovala pred televízorom. Svojmu manželovi sa síce páčila taká, aká bola, ale priatelia a rodina jej dávali najavo, že by mohla schudnúť.

Zdroj: instagram.com/Angela Crickmore

Najskôr to nebrala nejako vážne, ale reči sa stupňovali a ona sa prestala cítiť pekná. V roku 2011 sa do toho pustila. Začala jesť viackrát denne a do jedálnička pridala chudé mäso, avokádo, orechy alebo sladké zemiaky. Hmotnosť jej začala klesať, čo ju motivovalo, aby pokračovala ďalej. Každý deň behávala a keď sa cítila istejšia, o osem mesiacov šla do posilňovne.

Zdroj: instagram.com/Angela Crickmore

Už v roku 2012 mala krásne telo, vyrysované brucho a viac svalov. Nevzdávala sa a šla ďalej. Dnes je z nej nádherná vysekaná fitnes trénerka, ktorá dennodenne motivuje ľudí. Z britskej veľkosti 18 má dnes veľkosť 6, čo je u nás 46 a 34. Táto premena mala však aj negatívny dopad.

Zdroj: instagram.com/Angela Crickmore

Jej nový životný štýl vrazil klin medzi ňu a jej manžela. Obaja mali iné priority a po deviatich rokoch manželstva sa rozišli. Angela si teraz urobila kurz a je z nej fitnes trénerka. „Chcem pomáhať ľuďom. Je to skvelý pocit," povedala pre dailymail.co.uk.

LONDÝN/al

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti