Padol dlho očakávaný jackpot. Nový slovenský milionár si kúpil tiket za 1,50 eura

Ilustračná snímka
Ilustračná snímka Zdroj: TASR/Martin Baumann

Rozprávková výhra, o ktorej sníva každý stávkar. V nedeľu (8.1.) padol dlho očakávaný jackpot hry LOTO. Šťastlivec si na svoj účet pripíše výhru takmer tri milióny eur. Stávku uzatvoril v Košickom kraji, zaplatil 1,50 eura a spoľahol sa na náhodné čísla.

„Až do nedele 8. januára 2023 sa nepodarilo žiadnemu hráčovi pokoriť svojou stávkou lákavý viacmiliónový jackpot. V nedeľu sa to však zmenilo a jeden šťastlivec získal hlavnú výhru vo výške 2 997 710,60 eura,“ informovala hovorkyňa spoločnosti TIPOS Adriana Podobová.

Toto sú výherné čísla

Počítač vygeneroval čísla 2, 4, 12, 20, 34 a 35. Práve tie priniesli výhercovi pekný balík peňazí. Čerstvý výherca lotového jackpotu je už 74. hráčom v 30-ročnej existencii národnej lotériovej spoločnosti TIPOS, ktorý sa stal milionárom vďaka číselným lotériám.

„Jackpot 2 997 710,60 eura z prvého ťahu hry LOTO je v rebríčku najvyšších výhier v histórii spoločnosti TIPOS aktuálne na 18. mieste,“ dodala Podobová.

Hráč uzatvoril jednotipovú stávku v hre LOTO, ku ktorej si zvolil aj účasť v doplnkovej hre JOKER. Atraktívny jackpot sa začal kumulovať po 1. júni 2022, kedy padol v prvom ťahu hry LOTO garantovaný jackpot 500 000 eur. 

Pozrite si archívnu reportáž z Televíznych novín z 9.11. 2022:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Zaujímavosti

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.