Tu je jeden z možných dôvodov, prečo podnikateľ z Michaloviec zastrelil manželku a dve deti

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Polícia našla v utorok (17. 1.) v michalovskom byte štyri mŕtve telá. Podľa medializovaných informácií otec rodiny zabil manželku, dve deti vo veku dvanásť a 14 rokov - Martina a Zuzanu - a nakoniec aj seba. 

Muž mal údajne veľké finančné problémy a takto sa rozhodol riešiť svoju situáciu. V minulosti patril medzi prosperujúcich podnikateľov, vlastnil internetovú firmu, ktorú pred niekoľkými rokmi predal. Peniaze z predaja však zle investoval a o väčšinu z nich prišiel. Vtedy to s ním začalo ísť dole kopcom, manželka sa s ním chcela rozviesť. Náš štáb vyspovedal aj susedov, ktorí sú z tragédie otrasení. Rodinu pokladali za serióznu a bezproblémovú.

Prečítajte si tiež:

Deti tento týždeň vôbec neboli v škole a učiteľka sa snažila spojiť s rodičmi, no bez výsledku. Členovia rodiny boli zrejme nezvestní niekoľko dní. Včera sa otec rodiny údajne ozval svojmu bratovi a povedal mu, že urobil "niečo zlé"... 

Polícia v utorok večer potvrdila, že na mieste našla štyri telá bez známok života a vykonala prvotné úkony. „Nateraz môžeme potvrdiť, že v jednom z michalovských bytov boli nájdené štyri telá bez známok života. Bližšie ani podrobnejšie informácie preto v tejto chvíli nemôžeme poskytnúť, urobíme tak hneď, ako to situácia dovolí,“ skonštatovali policajti.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti