Obrovská strata: Za Martinom a Zuzanou, ktorých zastrelil otec v Michalovciach, smútia spolužiaci

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Michalovčania sú opäť v šoku. V meste sa stala ďalšia tragédia. V jednom z bytov našli bez známok života štvorčlennú rodinu. Rodina prestala s okolím komunikovať už počas víkendu.

V michalovskom byte na druhom poschodí býval 53-ročný Stano a jeho o deväť rokov mladšia manželka Erika. Mali dvanásťročného Martina a štrnásťročnú Zuzanu. Všetkých ich našli v byte mŕtvych.

Podľa riaditeľa školy, ktorú žiaci navštevovali, boli Martin a Zuzana výborní žiaci. Nič vraj nenasvedčovalo tomu, že by sa niečo také mohlo stať.

Ich spolužiakom i učiteľom teraz pomáhajú zvládať situáciu psychológovia.

Prečítajte si tiež:

Spolužiačka nebohej Zuzany nám tvrdila, že sa s ňou nevedela spojiť už v nedeľu.

„V piatok sme boli v škole, v sobotu napísala a od nedele už nereagovala na správy, ani jej mamka, ani brat,“ povedala nám spolužiačka.

Aj susedia si všimli, že z bytu v posledných dňoch nebolo počuť zvyčajné ruchy.

„Naposledy som ho videl včera po jedenástej na parkovisku,“ uviedol sused Juraj o otcovi rodiny.

V tom čase sa s rodinou pokúšala spojiť aj triedna učiteľka, keď deti neprišli v pondelok a utorok do školy. Rodičia ani deti nedvíhali telefón, nereagovali ani na správy.

Údajne mal legálnu zbraň

Stano mal údajne legálne držanú zbraň. Ňou mohol zastreliť deti i manželku. Nakoniec ju podľa všetkého namieril aj proti sebe.

Incident sa stal v byte na druhom poschodí. Susedia nám tvrdili, že si nič nezvyčajné nevšimli. O tragédii sa dozvedeli, až keď prišli na miesto policajti.

Stano mal podľa našich informácií finančné problémy. Polícia to zatiaľ potvrdiť nechce. Rovnako ani informáciu, či mal zbraň legálne.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti