Rodinná tragédia v Michalovciach: Stanislav zrejme manželku a deti otrávil alebo zadusil a potom sa zastrelil

Polícia na mieste tragédie v Michalovciach.
Polícia na mieste tragédie v Michalovciach. Zdroj: Facebook/Polícia SR-Košický kraj

Rodinná tragédia v Michalovciach je stále zahalená rúškom tajomstva. Manželka, dcéra a syn zrejme nakoniec prišli o život inak, ako sa predpokladalo. Stanislav (†53), manžel a otec rodiny, ich pravdepodobne nezastrelil. Zbraň zrejme namieril iba na seba.  

Obete nemali na tele žiadne vonkajšie poranenia, mohol ich udusiť alebo otráviť. Čaká sa výsledky expertízy. O možnej príčine smrti Eriky (†53), Martina (†12) a Zuzany (†14) informovala televízia Joj

Prečítajte si tiež:

​Desivý pohľad na obete

Polícii sa po príchode do bytu naskytol desivý pohľad. Stano mal sedieť vo svojej pracovni za kuchyňou v kresle, ruky mal mať spadnuté v lone. Mŕtve deti a manželka ležali na posteli v spálni a prikryté mali byť paplónmi, píše pluska.sk.

Nemali dokonca zomrieť ani spoločne v rovnakom čase. Všetko nasvedčuje tomu, že v byte sa muselo niečo stať už počas víkendu. Aj susedia hovoria o tom, že nepočuli zvyčajné ruchy, ktoré odtiaľ vychádzali. „On, keď pracoval, tak pracoval do noci, takže to bolo dosť počuť,“ povedala nám obyvateľka bytovky, v ktorej sa tragédia odohrala. 

„Chcel to urobiť tak, aby v nich nevyvolal pocit strachu a obáv. To je na tom celom ešte oveľa desivejšie,“ povedal pre televíziu Joj psychológ Marek Madro.

Prečítajte si tiež:

​Riešil životné problémy

Muž mal údajne veľké finančné problémy a takto sa rozhodol riešiť svoju situáciu. V minulosti patril medzi prosperujúcich podnikateľov, vlastnil internetovú firmu, ktorú pred niekoľkými rokmi predal. Peniaze z predaja však zle investoval a o väčšinu z nich prišiel. Vtedy to s ním začalo ísť dole kopcom, manželka sa s ním chcela rozviesť. Susedia považovali rodinu za serióznu a bezproblémovú.

Polícia zatiaľ o okolnostiach úmrtí mlčí. 

Pozrite si reportáž z Televíznych novín z 19.1.:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.