Dráma v obci Pobedim. V rodinnom dome objavili ženu s podrezaným hrdlom a dobodaného manžela a dieťa

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Krvavý útok v rodinnom dome. Pobedime pri Novom Meste nad Váhom  zmobilizoval policajtov aj záchranárov.  Ratovali tam ženu, muža a  ich štvorročného syna. Všetci mali po tele rezné rany. Skončili v nemocnici. 

Krvavý útok sa mal stať pred desiatou večer. Podľa našich informácii agresorom mala byť matka. Najprv údajne nožom napadla muža a potom aj malého syna.  

Susedia sú v šoku. 

Je mi veľmi ľúto toho malého chlapčeka nevinného. Neviem pochopiť ako jedna matka môže toto dokázať. Kde sa stratil materský cit,“ hovorí suseda. 

Útoku vraj predchádzala hádka a aj bitka medzi rodičmi dieťaťa. Po incidente zranený muž so synom z domu ušli. Keď prešli zakrvavení pár metrov,  otec zavolal záchranku a povedal čo sa stalo. 

Žena mala mať po príchode záchranárov rezné rany na krku. Či si ich spôsobila sama alebo pri vzájomnej potýčke sa zatiaľ nevie. Zranenú Renátu a Jána previezla záchranka po ošetrení do nemocnice v Trenčíne. Ich syna Janka do Piešťan. Všetci sú mimo ohrozenia života. 

Prečítajte si tiež:

„Vedeli sme, že v podstate tí dvaja už bývalí manželia mali nejaké nezhody medzi sebou, ale vôbec som nepočítala s tým, že by to mohlo takto vyvrcholiť, to určite nie,“ hovorí starostka obce Andrea Augustínová 

Starostke muž v lete pri náhodnom stretnutí spomenul, že s manželkou má problémy.  

„Povedal mi, že jednoducho musí riešiť svoje manželstvo rozvodom pretože ďalej sa nedá. Som vedela, že určite sa niečo deje ale vôbec ma nenapadlo , že medzi nimi je to také katastrofálne,“ dodáva starostka.

Obvinenie voči konkrétnej osobe zatiaľ vznesené nebolo. 

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.