Pekní chlapi sa nechajú hýčkať

Pekný muž - ilustračná snímka

A nie sú im cudzie ani plastické operácie.

Trhanie obočia, umelé vlasy, či manikúra už dávno nie sú len výsadou nežnejšieho pohlavia. ˇV
Čoraz viac klopú na dvere kozmetických salónov aj páni. A zďaleka nechcú len ostrihať alebo oholiť.Správny chlap má smrdieť pivom a potom. Tak to už dávno neplatí. Profesionálna vizážistka Natália Lackovičová tvrdí, že páni pochopili, že tá kozmetika im pomôže, že vlastne dá sa čistiť pleť, dá sa vytrhať obočie, lebo obočie niekedy je tak husté u tých pánov, že vyzerajú prísne. No zo začiatku to ani pre nich nebolo jednoduché.

„Najprv sa tak obávali, aby si o nich nemysleli, že sú inak orientovaní. Ale nie je to o tom. Je to súčasť hygieny a my baby to pochopíme, " tvrdí vizážistka.

Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu.

A keď hovoríme o pánskej kozmetike, nemáme na mysli len vodu po holení alebo deodorant. Páni čoraz častejšie využívajú aj dekoratívnu kozmetiku. Začínajú používať korektory. Majú nejakú vyrážku alebo niečo alebo červenú žilku na pleti.


Rovnako je to s umelými vlasmi, pedikúrou a manikúrou. „Muži veľmi radi chodia. Upravia si nechty, ostrihajú kožky, dostanú nejaký zábal na ruky," tvrdí kozmetička Oľga Denská.

Chlapom nie sú cudzie ani plastické operácie. No nič sa nemá preháňať. Svedčia o tom strnulé tváre zbavené mimiky, ktoré zdobia niektoré filmové plátna. Keď už vyžehliť vrásky, tak u odborníka. Každý chirurg pristupuje k tomu s tým, že ten výkon odvedie čo najlepšie, čo najzodpovednejšie.

BRATISLAVA/Henrieta Hajtová

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.