Kollár tvrdí, že s Piťom sa na Kube stretol náhodou: "Nevedel som, že je mafián!"

Tomáš Rajecký, Juraj Ondrejčák a Boris Kollár na Kube
Boris Kollár a Juraj Ondrejčák. Zdroj: archív

Anonym, ktorý nám snímky poslal tvrdí, že ide o fotografie zo spoločnej dovolenky.

Do redakcie sme dostali fotografie, na ktorých je šéf hnutia Sme rodina Boris Kollár spoločne s Jurajom Ondrejčákom alias Piťom, odsúdeným členom organizovanej skupiny podsvetia z Bratislavy.

Anonym, ktorý nám ich poslal tvrdí, že ide o fotografie zo spoločnej dovolenky na Kube. Fotografie sú podľa našich informácií staré asi 10 rokov.


Uznáva, že stretnutie na Kube s Ondrejčákom bola veľká náhoda, považuje to však za normálnu vec. Priznal, že sa s Ondrejčákom pozná, nepovažuje ho však sa svojho kamaráta. "Fotilo sa, tak sme sa odfotili. Ja som nevedel, že on je známy mafián. Ale je mi to úplne jedno. Odfotil som sa s hocikým," povedal.

Kollár si zároveň pred médiá priniesol tzv. mafiánske zoznamy a zdôraznil, že on na nich nie je. "Je tam meno Boris Kollár? Nie. A viete prečo? Lebo s nimi nič nemám. Viac k tomu nemám čo povedať, ja sa za svoj život nehanbím," zdôraznil. Celá kauza má podľa jeho slov slúžiť k tomu, aby sa nezložila pravicová vláda. "Tak tomu pomáhajte, robte to," povedal novinárom zvýšeným hlasom.

BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Politika

Dôležité udalosti