Ženu, ktorá v Handlovej zabila manžela, odvádzala polícia opitú

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Len pár dní po tragédii v Michalovciach a útoku v obci Pobedim sa na Slovensku stala ďalšia rodinná tragédia. Tentoraz na Hornej Nitre. 34-ročná žena zavraždila v dome manžela. Motív nie je zatiaľ známy.

Na okraji mesta Handlová sa v rodinnom dome odohrala vo štvrtok (26.1.) okolo 22:00 hod. dráma. Podľa našich informácií mala žena bodnúť svojho manžela priamo do srdca. Záchranári, ktorí na miesto dorazili, už muža zachrániť nedokázali.

„Keď som zišiel dole, bol už tu policajt, ktorý mi povedal, že je tam mŕtvola. Zostal som v šoku, že čo sa stalo. Povedal mi, že pravdepodobne ho pichla nožom, že ho zabila,“ opisuje osudný večer jeden zo susedov.

Prečítajte si tiež:

V dome boli v tom čase aj dve maloleté deti a stará mama. Sused okamžite zobral deti k sebe. „Tak som ich uložil k nám do postele,“ povedal.

V tom čase už záchranári bojovali o život 38-ročného muža. „Žiaľ vyslaní záchranári mu po príchode na miesto už nedokázali pomôcť. Lekár musel konštatovať smrť,“ uviedla hovorkyňa operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová.

Podľa susedov bol zosnulý veľký dobrák. „Pomáhal na všetky strany, staral sa o tých chalanov, ktorí v podstate ani neboli jeho. Staral sa o nich, chodil s nimi do školy, zo školy, do obchodu. Toto sa proste nemalo stať,“ dodal.

So ženou si vraj prežil svoje aj jej bývalý manžel. Keď si ona vypila, tak to už bolo niečo neskutočné. Nedalo sa to vydržať. Je to moja bývala manželka a máme spoločné dve deti - jedno vlastné a jedno nevlastné. Ona bola v pohode keď bola triezva, akonáhle si vypila koniec,“ prezradil s tým, že je rád, že sa nič nestalo aspoň deťom.

Prečítajte si tiež:

Čo útoku predchádzalo nateraz jasné nie je. Podľa našich informácii bola žena v čase zadržania políciu opitá. „Aktuálne prebiehajú v meste Handlová procesné úkony za účelom zistenia čo sa vlastne stalo. Bližšie informácie poskytneme až keď to procesná situácia dovolí,“ informovala Ingrid Krajčíková z trenčianskej krajskej polície. 

V krátkom čase je to už druhý podobný prípad v Trenčianskom kraji . Pred pár dňami obvinili policajti z vraždy v štádiu pokusu 34-ročnú ženu. Tá v obci Pobedim nožom zranila muža aj dieťa. 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.