VIDEO: Vieme, ktorý politik bol s Borisom Kollárom na Kube

Boris Kollár a fotografie.
Boris Kollár a fotografie. Zdroj: TV Markíza

Boris Kollár išiel do volieb so sloganom - Môžete mi veriť, nie som politik.

Boris Kollár z hnutia Sme rodina zostal poriadne zaskočený v dnešnej politickej debate na TV Markíza.


Na otázku moderátora Michala Kovačiča, či trvá na svojom tvrdení, že s jedným z bossov podsvetia Piťom sa na Kube stretol úplnou náhodou, odpovedal: "Mám svedka, mám jedného politika, ktorý tam bol tiež. Mám svedka, že som prišiel na Kubu s mojou priateľkou. tam sme sa stretli a sme sa fotili, to je úplne normálna vec."

Po tom však moderátor Kovačič ukázal na kameru sériu fotografií, ktoré Borisa Kollára poriadne zaskočili (pozri video).

Kollár následne dodal, že veď s Piťom sa stretol v minulosti aj minister vnútra Robert Kaliňák. Ten to však vzápätí rezolútne poprel.

Mimochodom, politik, ktorého Boris Kollár v diskusii spomínal a s ktorým mal spoločne tráviť dovolenku na Kube bol podľa našich informácií bývalý primátor Prešova Pavol Hagyari. Ten nám to dnes aj potvrdil. "Áno, leteli sme spoločnosťou Air France len my traja - ja, Boris a jeho priateľka. Išlo o biznis trip s kúskom dovolenky. Na Kube sme bývali u nášho priateľa, ktorý tam žije. Pána Ondrejčáka som vtedy nepoznal."

Jeden z mužov, ktorý sa objavil na spoločnej fotografii s Kollárom a Ondrejčákom - Tomáš Rajecký - trvá na tom, že na Kubu letela celá partia. "Z Bratislavy sme najskôr leteli do Prahy. Tam sa k nám pridal Ondrejčák. Odtiaľ do Paríža a Havany sme leteli už spolu. V jednom lietadle sedel Kollár aj Ondrejčák," tvrdí Rajecký.


BRATISLAVA/TVNOVINY.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Politika

Dôležité udalosti