Ušli pred vojnou, no smrť si muža našla na Slovensku. Ostala po ňom tehotná vdova

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Na Slovensko ušli pred vojnou, muža si tu ale našla smrť. Po 43-ročnom Ukrajincovi, ktorý zahynul pri dopravnej nehode, ostala tehotná vdova s malým synom. Zúfalá žena sa bez pomoci nezaobíde.

Oleksandr havaroval v stredu medzi Bohunicami a Bátovcami. Jeho škodovka s prívesom dostala šmyk na premostení cesty. Auto narazilo do stromu a doslova sa okolo neho obtočilo.

Zraneniam na mieste podľahol. Záchranári nemali ani najmenšiu šancu oživiť ho.

Tridsaťročná Aľona, družka nebohého Sašu, ostala s 11-ročným synom Levom z predchádzajúceho vzťahu a v pokročilom štádiu tehotenstva bez pomoci. O spoločné dieťa, ktoré čaká so Sašom, sa pokúšali dlho.

Prečítajte si tiež:

Aľonina veľká radosť z očakávaného bábätka sa v jedinom okamihu zmenila na obrovský smútok. Tragická udalosť jej od základu zmenila život.

„Neviem, čo budem robiť bez neho, ale musím byť silná,“ povedala Aľona.

Saša bol zvárač a na budúci mesiac mal ísť pracovať do Nemecka. Pôvodne mala ísť aj ona. Ešte pred tým ako otehotnela, si dokonca sama urobila zváračský kurz, aby mohla odísť s ním.

Mladej Ukrajinke sa snažia pomôcť jej známi. O pomoc požiadali aj na sociálnej sieti. Aľona potrebuje peniaze na urýchlený prevoz druhovho tela do Kyjeva, no tie zatiaľ nemá.

Saša si želal byť pochovaný doma v Kyjeve, kde má ešte ťažko chorú matku. Ak Aľona vybaví všetky potrebné papiere a bude si vedieť dovoliť prevoz druhovho tela, chcela by tak urobiť na budúci týždeň.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti