Týždeň pred pôrodom sa v sexy oblečení bez problémov vlní pri tyči

Bez názvu.png
Zdroj: Instagram

Svoje telo miluje, aj keď sa teraz sexy určite necíti.

Cleo (36) je vo svete pole dance dobre známa. Austrálsku majsterku v komunite tanečníčok pole dance volajú tiež medzinárodná rocková hviezda. S krkolomnými kúskami pri tyči neprestáva ohurovať ani počas tehotenstva. Aj keď by už o týždeň rodiť mala rodiť, energie má na rozdávanie. Dôkazom sú jej najnovšie snímky a video na Instagrame.

„Milujem pole dance, podpätky, minimálne oblečenie a zmyselné pohyby. Ako tehotná sa cítim žensky, ale sexy určite nie," vyjadrila sa pre denník DailyMail. Počas tehotenstva pribrala necelých 22 kíl. Svoje telo miluje, aj keď ho teraz vidí v inom svetle.

Napriek tomu, že už má väčšie tehotenské bruško, pri tyči má stále obuté vysoké podpätky. Samozrejme, že nedokáže urobiť všetky pohyby, no ohybnosť ani vo vysokom štádiu tehotenstva nestratila. „Nemyslite si, že neberiem tehotenstvo vážne. Keby som sa necítila na podpätkoch istá, tak si ich neobujem. Pri tanci nerobím všetky pohyby ako pred tým. Určite by som neriskovala zdravie môjho bábätka," dodala.

Tak ako fitness tehuľky, aj Cleo robí len to, čo cíti. Vie, aké sú jej hranice a zdravotný stav jej tanec dovoľuje. Aj to je dôkaz, že tehotné ženy sa nemusia vzdať všetkého, čo robili pred otehotnením.
BRATISLAVA/DailyMail, zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti