Dopravná nehoda vo Zvolene si vyžiadala jeden ľudský život a troch ťažko zranených

Dopravná nehoda vo Zvolene si vyžiadala jeden ľudský život a troch ťažko zranených
Dopravná nehoda vo Zvolene si vyžiadala jeden ľudský život a troch ťažko zranených Zdroj: Facebook/@Polícia SR - Banskobystrický kraj

Pri rannej dopravnej nehode vo Zvolene zomrel vo štvrtok (2.2.) jeden človek. Banskobystrická krajská polícia o tom informuje na sociálnej sieti. Uviedla, že ďalší traja ľudia sú ťažko zranení.

Udalosť sa stala na Lučeneckej ceste a podľa predbežných informácií polície sa zrazili dve osobné autá. Na mieste zasahovali tri vozidlá a osem príslušníkov Hasičského a záchranného zboru.

Lekár operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Martin Balko potvrdil, že vo štvrtok ráno vyslali na miesto nehody záchranárov. „Troch zranených ľudí previezli do nemocnice na ďalšie ošetrenie,“ zdôraznil.

Prečítajte si tiež:

Polícia uvádza, že podľa doterajších zistení 20-ročný vodič z obce Vígľaš v Detvianskom okrese viedol vozidlo Ford v smere od Zvolena na Detvu. „Pravdepodobne pre únavu prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazili s protiidúcim osobným autom Opel,“ dodal.

Za volantom sedel 58-ročný vodič z obce Radzovce v Lučeneckom okrese. Pri nehode zomrela 64-ročná spolujazdkyňa z vozidla Opel, ktorá sedela na zadnom sedadle auta.

Alkohol u vodičov policajti nezistili. V súvislosti s nehodou začali trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Nehoda je naďalej v štádiu vyšetrovania.

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti