Toto je tvár fekálneho fantóma. Nič si nepamätá a ženám sa ospravedlnil

Dušan Seliga.
Zdroj: TV Markíza

V prípade dokázania viny mu hrozí maximálne trojročné väzenie.

Priznal sa, hoci si vraj nič nepamätá! Takto sa dnes pred sudcom kajal fekálny fantóm, ktorému policajti pripisujú útoky exkrementmi na ženy. Celebritného fitnes trénera zatkli ešte vo štvrtok pred jeho domom. Z napadnutí ho vraj usvedčujú nielen kamerové záznamy, ale aj ženy, ktoré ho spoznali pri výsluchu.


Toto je tvár muža, ktorý podľa obvinení mesiace terorizoval ženy v hlavnom meste. Do reči mu nebolo. Najskôr sa kryl papiermi, potom si to rozmyslel. Pred sudcu ho priviezli krátko pred jednou. Celé rozhodovanie trvalo približne 20 minút. Dušana odviezli s putami na rukách priamo do väzby.

A mlčal aj keď vychádzal z budovy súdu. Obhajca tvrdí, že Dušan si útoky nepamätá a už vôbec nevie, prečo to robil. Nepozná ani jednu z poškodených žien. Teraz budú muža skúmať znalci - psychiatri. Za to, že ženám spôsobil traumu sa im vraj pred sudcom ospravedlnil.

Len pripomeňme, že policajti od januára do marca evidujú v hlavnom meste 13 napadnutí - útočník ženy polial ich močom alebo potrel fekáliami. Či je za všetko zodpovedný Dušan, zatiaľ teda jasné nie je. V prípade dokázania viny mu hrozí maximálne trojročné väzenie.

BRATISLAVA/TV MARKÍZA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Fekálny fantóm

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.