Muž má dve prirodzenia. Prezradil, ako sa s nimi žije

milenec, sex, veľké prirodzenie
Zdroj: Shutterstock.com

Verejne prehovoril na diskusnom fóre.

Na internetovom portáli Reddit sa objavil muž, ktorý má dva penisy. V živčíšnej ríši to nie je nič výnimočné, ale u človeka ide o anomáliu, ktorá sa nazýva diphalia. Dokonca ich ukázal aj na fotografiách a ochotne odpovedal na otázky tisíckam ľudí. 


Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu.

Muž sa prezýva DoubleDickDude a v rámci rubriky Ask Me Anything (Opýtaj sa ma na čokoľvek) odpovedal na tisíce otázok od zvedavých užívateľov.

Zdroj: Shutterstock.com

"Volá sa to diphallia, nie je to parazitické dvojča. Nie je to genetické a ani zdedené. Som bisexuál a momentálne som vo vzťahu s mužom aj ženou," vyhlásil na začiatku diskusie. 

V škole ho pre jeho anomáliu šikanovali a mal aj zdravotné problémy. Nikdy by si však druhé prirodzenie nenechal odstrániť. "Vždy som vedel, že mám jeden navyše. Mama mi povedala, že iní chlapci majú len jeden penis, že som výnimočný," hovorí mladý muž. 

Pre rozdvojený penis mal pri koreni problém s močovou trubicou. Tú mu museli lekári v puberte - kedy sa mu penisy zväčšili - chirurgicky opraviť. 

Ďalej priznal, že v plavkách vyzerá smiešne. "Niektorí muži ho nosia doľava, iní doprava. Ja mám po jednom na každej strane," dodáva. Na verejné kúpaliská tak nechodí, pretože by ten psychický tlak z pohľadov nezniesol. Pri močení tiež radšej sedí, pretože po stojačky je to preňho náročné a nepraktické. 

"Keď pravidelne neejakulujem, moja prostata sa hneď zapáli. Stimulovaná je z oboch penisov a tvorí sa mi obrovské množstvo semennej tekutiny. Keď pravidelne neejakulujem, bolí to," priznáva v diskusii. 

Problémy má aj so spodnou bielizňou. Má totiž útly pás, takže má spodnú bielizeň veľkosti M či S. Ale kvôli dvom prirodzeniam potrebuje veľkosť XL. 

Táto anomália ho prirodzene viedla k rôznym experimentom a takmer rozbehol kariéru ako pornoherec. "Pred pár rokmi som o tom uvažoval, ale potom sa rozhodol to nerobiť. Jedna vec je byť výnimočný, iná vec zase originálny a mám svoju dôstojnosť. Honoráre sú smiešne, podľa toho, čo som videl a ja peniaze nepotrebujem. Mám sa dobre," hovorí.

Prečo o svojích prirodzeniach verejne informoval a zverejnil aj fotky? "Povedal som si, že by ľudia mohli vidieť, že existuje normálny muž s dvomi penismi. Väčšina nemá také šťastie ako ja, vyzerajú veľmi deformovane a je mi ich ľúto," hovorí DoubleDickDude. 

Vystriedal mnoho partnerov a náhodného sexu už má dosť. Hľadá vážny vzťah. "Nemám rád tú prádzotu po sexe na jednu noc. Ako tínedžer som to zažil veľakrát. Dievčatá občas utiekli na poslednú chvíľu," napísal.

 

USA/ nt

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti