Domáce

Za dobitie labradora zaplatila trom chlapcom päť eur

Utýraný labrador
Zdroj: utulkovo.sk

Majiteľka sa psa chcela zbaviť.

Odporné! Nielen psy útočia na ľudí, ale častejšie sa zvieratá stávajú obeťami násilia ľudí. Takýto prípad sa stal minulý týždeň v Krčave pri Michalovciach, kde traja chlapci utýrali labradora. Nedávno vyšlo najavo, prečo to vlastne urobili. Vlastná majiteľka sa psa chcela takýmto spôsobom zbaviť!

A podarilo sa jej to. Chlapcom zaplatila päť eur, aby Danyho dobili. Vzali ho do lesa, priviazali o strom a bili palicou. Bili ho až dovtedy, kým nespadol na zem. Utulkovo.sk píše o tom, že Občianske združenie centrum osvety chovateľov spoločenských zvierat dostalo informácie, že majiteľka Danyho nechcela a dala ho „,odpratať".

Zdroj: utulkovo.sk

Peter S., Adam B., a Samo B. sa tým dokonca chválili v krčme! "Po týchto informáciách sme 5. januára išli na miesto, ktoré nám vysvetlil anonym a psíka sme tam našli. Boli sme to nahlásiť na polícii v Sobranciach," povedala predsedníčka Občianskeho združenia Centrum osvety chovateľov spoločenských zvierat v Michalovciach Katarína Ruskovská.

Denyho zobrali k veterinári, ten zistil, že mal čip a kontaktné údaje majiteľky. Mal rozbitú hlavu a zomrel na krvácanie do mozgu. Prípad rieši polícia.

KRČAVA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.