Takúto plastikovú kreatúru ste ešte nevideli!

kreatura.jpg

Američanka je odstrašujúcim príkladom pre všetky, ktoré podľahli vylepšeniam.

Monique Allen z Orange County z Kalifornie má 58 rokov a za sebou 200 operácií. Tridsaťpäť rokov si neustále líha pod nôž. Je závislou od plastických vylepšení. Dnes sa musí vyrovnávať s trvalými následkami. 


Sexy bielizeň za prijateľnú cenu presne pre vás. Kúpte tu.

Zdroj: Profimedia.sk

Všetko sa začalo operáciu na zmenu pohlavia, keď mala 22 rokov. Odvtedy si nechala dvakrát upraviť horné viečka, osemkrát operovať nos, pery má napichané 20-krát, silikónové implantáty si nechala vložiť 12-krát, osemkrát si ich nechala vybrať a štyrikrát premodelovať. Celkovo ju operácie stáli 200-tisíc libier.

"Vyrastala som v Orange County v tradičnej rodine s mamou, otcom, sestrou, psíkmi a mačkami. Necítila som sa však vo svojej koži. Vo svojom vnútri som cítila, že som dievča. Hrala som sa s bábikami, mala som len kamarátky a keď som mala 12, začala som si obliekať ženské šaty," hovorí Monique.

Zdroj: Profimedia.sk

Zmeny pohlavia sa nebála. "Chirurgia ma nikdy nedesila. Matka mi zaplatila operáciu. Cestovali sme vlakom do Colorada a odtiaľ som sa vrátila ako nový človek. Nikdy som nebola chlapec. Keby som mala vyrásť v muža, už by som tu radšej nebola," tvrdí. 

S myšlienkami na ďalšie zákroky sa začala pohrávať v roku 1977, kedy prišla do L.A.. "Stretávala som sa ľuďmi ako ja a videla som, ako vyzerajú. Lákalo ma to," opisuje svoje prvé roky v Hollywoode. Začala s nosom. "Chcela som ho väčší, vždy sa mi zdal príliš malý," opisuje. Keď mala 28 rokov, už bola závislá od operácií. 

Ako Monique hovorí, začal sa jej páčiť ten pocit, keď ju uspávali. Hoci sa celý týždeň po zákroku cítila ako zbitý pes, ten výsledok sa jej páčil. Keď za sebou dlho nemala nejakú operáciu, upadla do depresie.

Zdroj: Profimedia.sk

Nevyhľadávala len špičkových chirurgov. Častokrát sa nechala operovať aj v Mexiku, kde lekári pracovali bez licencie. V tvári mala toľko silikónu, že si ho musela nechať odstráiniť. Zverila sa teda do rúk známeho "mäsiara", ktorý jej so silikónovou hmotou odrezal aj zo svalov na tvári. Rok mala jednu stranu ovisnutú.

Vyplyvom obrovského množstva silikónu, ktorý má v tele, nevie poriadne hýbať jednou nohou. Rozlúčila sa tak s kariérou tanečnice. Ale zákrokov sa nevzdá. 


USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.