Na modelku sa valí ďalšia vlna kritiky. Dôvodom je táto fotka

Bez názvu.png
Zdroj: Instagram/chontelduncan

Modelka chcela upozorniť na jej postavu, ľudia si však všimli niečo celkom iné.

Fitness modelka a čerstvá mamička má na Instagrame 478-tisíc fanúšikov. Napriek tomu sa na ňu valí kritika z každej strany. Najskôr sa na ňu ľudia pozerali skrz prsta pre jej fitness tehotenstvo, potom ju kritizovali za príliš štíhlu postavu len týždeň po pôrode a teraz sa im nezdá držanie jej dvojtýždňového bábätka.

Chontel Duncan zverejnila na Instagrame snímku so synom Jeremiahom. Modelka chcela upozorniť na jej postavu, na ktorej už dva týždne po pôrode nevidno žiadne nedostatky. Pozorní užívatelia internetu si však všimli niečo iné. Podľa nich by sa mala Chontel zamerať na správne držanie dieťaťa. V jednej ruke má telefón a v druhej syna. Aj keď ma malý len dva týždne, vôbec mu nedrží hlavičku.

„Preboha. Radšej chyť syna, ako si rob selfie," znela podľa portálu MailOnline jedna z reakcií. Rodáčka z Queenslandu sa však bráni, že sa jej náhodou podarilo zachytiť moment, ako Jeremiah sám zdvihol hlavičku. Preto túto snímku zverejnila. Inak si jeho telíčko opierala o hrudník, preto mu nič zlé nehrozilo.

Jeremiah Thomas Duncan sa narodil pred dvoma týždňami. Vážil 3,5 kg a meral 53 cm. Mamička upozornila, že mu nič nechýba a teší sa dobrému zdraviu. Tým chcela ukázať neprajníkom, ktorí kritizovali jej priebeh tehotenstva, že sa o jeho zdravý vývoj obávali zbytočne.

Myslíte si, že si Chontal zaslúžila kritiku?

QUEENSLAND/DailyMail, zv

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti