Domáce

Zažite noc plnú vášne nielen na Valentína

01.jpg

Sviatok zaľúbených je tu.

Vyznanie lásky od svojho partnera dnes čaká takmer každá žena, ale byť originálny a potešiť ju čo najkrajším darčekom nie je veru jednoduché. Aby ste ženu naozaj zaujali, skúste si ju rozmaznávať na posteli Box Spring, kde sa bude právom cítiť ako kráľovná a každý váš darček ju ohúri na nepoznanie.

Základom jedinečnosti týchto postelí je konštrukcia matracov. Nosným prvkom Box Spring postele je dvojitý matrac, na ktorom sa môžete po vyznaní lásky s partnerkou donekonečna vyšantiť.


V podstate ide o posteľový systém, ktorý je špecifický výškou matraca. Ten je zložený z dvoch uložených matracov na sebe. Hlavným prvkom však je spodný pružinový matrac, ktorý slúži ako ortopedický a ventilačný podklad pre vrchný matrac. A práve spojenie rôznorodých vrstiev matracov a ich veľká výška zaručuje spánok, po ktorom vás vaša partnerka bude milovať tisíckrát viac.

Presnejšie táto konštrukcia pozostáva z troch vrstiev. Základom všetkého je rám, ktorý môže byť kovový, drevený alebo aj čalúnený. Jednoducho, existuje mnoho spôsobov, v akom zhotovení si ho zaobstaráte. Na ňom je umiestnený spodný matrac, ktorého výplň tvoria zväčša pružiny so strednou tuhosťou konštrukcie. Tento typ zhotovenia dodáva matracu prirodzenú tuhosť a odrazovú pružnosť, čo počas valentínskej noci určite zaľúbenci ocenia.


Všetko šantenie sa však bude odohrávať na nosnom matraci, preto dbajte na to, aby bol čo najpevnejší. Jeho druh si vyberiete už podľa vášho vkusu, záleží čo všetko na ňom chcete okrem spania robiť. V súčasnosti je v ponuke už kvantum druhov matracov, s výberom ktorého vám poradia v každej predajni kika Nábytok.

Výhodou Box Spring kontinentálnych postelí je hlavne ich výška a neodolateľný dizajn. Takéto postele sú ozajstným luxusom pre esteticky zmýšľajúcich ľudí, ktorí si do spálne nevložia len tak hocičo. A práve noc na Sv. Valentína si na takejto posteli užijete naozaj do sýtosti, bez akýchkoľvek prekvapení v podobe padajúcich matracov či vŕzgajúcich roštov. Hoci je kontinentálna posteľ u nás novinkou, v predajniach ich už nájdete v rôznych prevedeniach. A niektoré sú naozaj úchvatné.


Ak si však dáte dokopy krásny dizajn a dokonalú konštrukciu, určite vás neprekvapí ich cena. Samozrejme, že tá bude pri výbere zohrávať dôležitú úlohu, no treba si zrátať všetky pre a proti. Celkovo sa suma za takúto posteľ bude vždy odvíjať od výrobcu či samotnej kvality.

Pri kúpe naozaj špičkovej kontinentálnej postele musíte rátať s tým, že za kvalitu si aj zaplatíte. Nájdete ju však aj v rôznych cenových kategóriách a možno aj ušetríte. Hlavne si dávajte pozor na to, aby neutrpela ich kvalita a s tým prirodzene aj váš spánok a najmä spánok vašej najmilovanejšej partnerky.

Veď čo by to bolo za Valentína, keby ste s ňou na záver nevpadli do mäkučkých matracov a poriadne ju nevyobjímali. A práve pocit z príjemného oddychu si užijete práve v Box Spring posteliach. Okrem spánku v nej teda zažijete aj nezabudnuteľné posteľné radovánky, ktoré vám zo Sv. Valentína urobia nezabudnuteľnú noc plnú vášne a lásky.


BRATISLAVA/PR Článok

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti