Taxikár má z poslednej služby nočnú moru. Keď to zbadal, utekal kade ľahšie

17 PN Napadol taxikara.transferweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Na smrť vydesený a zakrvavený muž nevedel, čo sa robí

Bitka v trnavskom taxíku. Šofér taxislužby skoro ráno bojoval o svoj život. Priamo v aute mal na neho zaútočiť agresívny miestny podnikateľ. Potom sa ale stalo to, čo taxikár nečakal. Keď to zbadal, roztrasený utekal kade ľahšie.


Michal Macho má z poslednej nočnej služby nočnú moru. Pred štyrmi dňami viezol trnavského podnikateľa, ktorý vraj na neho z ničoho nič zaútočil. Na smrť vydesený a zakrvavený muž nevedel, čo sa robí. To, čo ale nasledovalo pár sekúnd po údere od podnikateľa, ktorého taxikár údajne nikdy predtým nevidel a nemajú medzi sebou žiadne nezhody, ale nečakal.

Vytiahol naňho zbraň. Taxikár zastal a dal sa na útek. Medzitým klient s autom ufujazdil. Podnikateľ ušiel s autom do neďalekého Ružindola, čo je asi desať kilometrov. Policajti ho zadržali. Triezvy nebol. V dychu mu namerali viac ako jedno promile alkoholu.

Na údajný útok sme sa chceli opýtať aj trnavského podnikateľa. Vo firme vraj nie je a telefón nám nedvíha. Vyšetrovateľ trnavského podnikateľa obvinil z neoprávneného používania vozidla a nebezpečného vyhrážania. Ten, ale podal proti obvineniu sťažnosť, o ktorej rozhodne prokurátor.

TRNAVA/TV MARKÍZA

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Napadnutie

Dôležité udalosti