Puškár sa prihlásil na polícii, ale vo Viedni

Puškár sa prihlásil na polícii vo Viedni
Zdroj: TV Markíza

Zatiaľ nie je známe, prečo tak spravil, keďže na neho nie je vydaný medzinárodný zatykač.

Po Petrovi Puškárovi sa vraj zľahla zem. Slovenská polícia ho už niekoľko dní hľadá, teraz dokonca vyhlásila oficiálne pátranie. O pomoc žiadajú aj verejnosť.

„Polícia v Banskej Bystrici sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po hľadanom 40-ročnom JUDr. Mgr. Petrovi Puškárovi, bytom Topoľníky, okr. Dunajská Streda. Hľadaný je obvinený zo spáchania pokračujúceho zločinu podvodu v súbehu s pokračujúcim zločinom skrátenia dane a poistného," povedala policajná hovorkyňa v Banskej Bystrici Mária Faltániová.

Podľa našich informácií sa dnes popoludní Peter Puškár prihlásil na polícii, ale vo Viedni. Zatiaľ nie je známe, prečo tak spravil, keďže na neho nie je vydaný medzinárodný zatykač.


Čo sa stalo?

Puškár pred dvoma dňami tvrdí, že sa neskrýva, čo potvrdil aj nám priamo na kameru. Neskôr uviedol, že sa nachádza v nemocnici.

Podľa slovenskej polície však obvinený pri telefonickom kontakte poskytuje zavádzajúce informácie o mieste svojho pobytu, resp. hospitalizácie.

Muži zákona zároveň žiada občanov, aby akékoľvek informácie o hľadanom oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, alebo na linku tiesňového volania č. 158.

BRATISLAVA/mm

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti