Domáce

Poznáte ich? Polícia pátra po Zdenovi (16) z Ružomberka a Petre (16) zo Žiliny

Nezvestní Cicko a Dlugošová
Zdroj: SITA

Zdeno odišiel z Detského domova, Petra z domu.

Polícia pátra po 16-ročnom Zdenovi Cickovi z Ružomberka. Mladík odišiel z Detského domova v Ružomberku 31. januára a do dnešného dňa sa neozval. Agentúru SITA o tom informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík. Nezvestný Zdeno je približne 175 centimetrov vysoký, štíhlej postavy. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči.

Na sebe mal oblečené čierne nohavice, modro-bielu bundu a pod ňou tenšiu bundu modrej farby. Na nohách mal sivé tenisky a so sebou si vzal oranžovo-čierny ruksak. Akékoľvek informácie o hľadanom chlapcovi môžu ľudia nahlásiť na najbližšom policajnom oddelení alebo na bezplatnej linke 158.

Zdroj: SITA

Polícia pátra aj po 16-ročnej Petre Dlugošovej zo Žiliny, ktorá 9. februára 2014 odišla z domu. Domov sa zatiaľ nevrátila a nepodala o sebe žiadnu správu. Agentúru SITA o tom informoval žilinský policajný hovorca Radko Moravčík. Nezvestná Petra je 180 centimetrov vysoká, strednej postavy a podľa polície vyzerá na 18 rokov.

Má dlhšie svetlé kučeravé vlasy, sivé oči a na pravej strane nad ústami piercing. Na sebe mala oblečenú fialovú zimnú bundu, modré členkové tenisky značky Puma a čierne legíny. Akékoľvek informácie o nezvestnej dievčine môžu ľudia nahlásiť na najbližšom policajnom oddelení alebo na bezplatnej linke 158.

Zdroj: SITA

RUŽOMBEROK,ŽILINA/SITA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.