Záhadná smrť na policajnom oddelení. Policajta našli s prestrelenou hlavou

Untitled-4.jpg

Nezomrel však na mieste, kolegovia mu poskytli prvú pomoc a okamžite privolali záchranku.

Bratislavskí policajti ratovali iba 26-ročného kolegu s prestrelenou hlavou. Inšpekcia ministerstva vnútra teraz zisťuje ako mladý policajt zomrel. Sasinkova ulica v centre Bratislavy. V jednej z miestnosti zaznel krátko pred 19 večer výstrel. Guľka trafila policajta Adama priamo do spánkovej časti.


Nezomrel však na mieste, kolegovia mu poskytli prvú pomoc a okamžite privolali záchranku. Krátko po prevoze policajt zomrel. Po jeho smrti rozoslal anonym list do viacerých médií. Adam sa vraj zoznamoval s novým glockom, počas manipulácie mala zbraň omylom vystreliť a zasiahnuť policajta.

Odborníčka na zbrane nám však ukázala, že omylom sa z glocku nedá streliť do hlavy. Aj na výstrel treba pevný a silný stisk, iba vtedy zbraň vypáli. Navyše policajti ju nikdy omylom nenamieria proti sebe. Hoci mal 26 rokov v policajnom zbore nebol nováčik, podľa našich informácií mal do služby nastúpiť pred siedmimi rokmi.

Prípad zo Sasinkovej prevzala inšpekcia, vyšetruje viaceré verzie, vypočúva kolegov a zisťuje, čo sa vlastne na oddelení stalo. Adam je 51. policajt, ktorý prišiel o život v práci od roku 1991.

BRATISLAVA/TV MARKÍZA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Záhada

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.