Odhalili najohavnejšie mafiánske praktiky. Obeť pomleli v mlynčeku na mäso

mafiaweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg
Zdroj: TV Markíza

Žalúdok sa obracia aj skúseným policajtom.

Obeť pomleli v mlynčeku na mäso a hodili do rieky. Takéto praktiky vraj používali muži z okolia Dunajskej Stredy na odstránenie nepriateľov. Policajti teraz zadržali sedem chlapov, ktorým pripisujú tie najohavnejšie činy. Pozostatky ich obetí vykopávajú bagrami po celom južnom Slovensku.

Praktiky mafiánov z divokých 90-tych rokov na juhu Slovenska zdá sa dodnes nevymizli. A hoci si už niektorí mysleli, že po masovej vražde členov gangu Pápayovcov, tam budú mať ľudia pokoj, to, čo odhalili policajti pred pár dňami, sa nedá nazvať inak ako brutalita najvyššieho kalibru. Vraždilo sa aj po roku 2000. Najčastejšie pre nezhody i boj o moc.

Žalúdok sa obracia aj skúseným policajtom

Siedmich zadržali, ďalší stihol ujsť. Na základe výpovedí minimálne jedného z nich skladajú mozaiku, z ktorej sa obracia žalúdok aj skúseným policajtom. Azda najbrutálnejšie sa porátali s Andrejom Reiszom, ktorého zastrelili v roku 2006.

Jeho telo mali rozporciovať, kusy pomlieť a následne hodiť do Malého Dunaja. Za touto ohavnosťou stál podľa policajtov Ľudovít Šátor, ktorý po likvidácii Pápayovcov ašpiroval na šéfa dunajskostredského podsvetia.

Neskôr ho zastrelili tí, s ktorými vraždil. Policajti tvrdia, že jeho telo dodnes nenašli. Ďalším mužom, ktorý podľa obvinenia bol pri likvidácii s mlynčekom, je Kristián Kádar. Tri roky sa ukrýval, chytili ho v Maďarsku.

V areáli bývalého družstva objavili ďalšie pozostatky

A aj toto je výsledok vyčíňania mužov z dunajskostredského prostredia. V areáli bývalého družstva objavili pred pár dňami ďalšie pozostatky. Mená obetí zatiaľ policajti neprezradili. Vraždy spája podobný rukopis - škrtenie, strieľanie a zakopávania obetí do hlbokých hrobov. Takto mali zniesť zo sveta minimálne šesť ľudí.

V dedinách na južnom Slovensku majú ľudia strach dodnes

Elitní policajti prehľadali niekoľko miest a našli množstvo zbraní, mačety, boxery ale aj veľa mobilov a listinných dôkazov. Podľa našich informácií pri zásahu jeden z obvinených dokonca skolaboval a skončil v nemocnici.

V dedinách na južnom Slovensku majú ľudia strach dodnes. O zásahoch nechcel hovoriť nikto. Niektorí dokonca tvrdili, že svojich susedov vôbec nepoznajú.BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti