Väzeň, ktorý utiekol z Leopoldova, je nebezpečný. Tu je dôvod

Väzeň z Leopoldova Ľubomír Behan
Zdroj: TVNOVINY.sk

Ľubomír Behan bol odsúdený pre spáchanie trestného činu ozbrojenej lúpeže.

V leopoldovskej väznici nastal poplach. Z väzenia sa totiž krátko po ôsmej hodine ráno podarilo utiecť 24-ročnému väzňovi. Útek zrealizoval mimo stráženého objektu počas opravných prác strechy.

Ľubomír Behan bol odsúdený pre spáchanie trestného činu ozbrojenej lúpeže. V leopoldovskej väznici si má odsedieť 8 rokov aj 8 mesiacov so stredným stupňom stráženia.

Zdroj: TVNOVINY.sk

V teréne sú desiatky policajtov a vojakov, vo vzduchu lieta vrtuľník. Spoločne tiež kontrolujú cestu pred Hlohovcom a kontrole podrobujú aj okoloidúce autá.  

Ľubomír Behan je asi 178 cm vysoký, štíhlej postavy. Má krátke vlasy vo farbe špinavý blond. Má modré oči. Po celom tele, na nohách a rukách má výrazné tetovanie. Pri úteku mal na sebe pracovné väzenské oblečenie.

Polícia sa obracia aj na občanov. Ak Ľubomíra Behana zazreli alebo poznajú miesto jeho terajšieho pobytu, všetky informácie treba oznámiť policajtom na číslo 158.

"Vzhľadom na charakter trestnej činnosti nie je možné nebezpečnosť vylúčiť," povedali na Generálnom riaditeľstve väzenskej a justičnej stráže.


LEOPOLDOV/ TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti