Najväčšie mužské faux-pas v oblečení z pohľadu žien

Ponožky v sandáloch.
Zdroj: shutterstock.com/Mykola Komarovskyy

Niektorí páni nemajú v móde až tak jasno a mnohé ženy tým dokážu naozaj dobre pobaviť.

Na internete prebiehajú rôzne hlasovania o najhoršie mužské oblečenia a dámy sa na tom dobre zabávajú. Ani ony samozrejme nie sú všetky módne guru, ale poďme si zhrnúť zopár najlepších trapasov v pánskom obliekaní.

Ponožky v sandáloch- aj keď je toto výrazne česká doména, existujú aj slovenskí muži, ktorí tomu prepadli. Do vychádzkových a športových sandálov ponožky skutočne nepatria. Niektorí páni to dokážu ešte vylepšiť pestrofarebnými a zábavnými ponožkami.

Šortky kratšie, ako majú byť- slečnám s dobrým zadkom a pevnými stehnami pristanú a muži si to radi pozrú. Ale naopak, to nie! Aj keď ich Paľo Habera v osemdesiatych rokoch nosil, teraz sa im radšej vyhnite.

Príliš „vtipné" tričká- keď ste muž po tridsiatke s celkom serióznou prácou, určite ženy nezaujmete tričkami, ktoré sa snažia byť príliš vtipné. Svoj zmysel pre humor radšej dajte najavo inak. Dámy naozaj neocenia takýto šatník.

Zlá veľkosť oblečenia- väčší oblek, väčšie džínsy, to všetko kazí dojem. Aj samotní štylisti radia, že rukávy saka majú končiť na záhybe zápästia, treba dbať na šírku ramien a nemať príliš krátke alebo naopak dlhé nohavice.

Kravata pod brucho- aj príliš dlhá kravata vie narobiť šarapatu. Je dosť smiešne, keď mužom kravata visí až pod brucho, hompáľa sa a pozor by si mali dávať aj na to, ako si ju uviažu.

Ľadvinka- tento módny kúsok z deväťdesiatych rokov ženy na mužoch naozaj nerady vidia. Dnes sú k dispozícii rôzne zaujímavé pánske tašky od látkových po kožené. Ale ľadvinku radšej nechajte doma, páni.

BRATISLAVA/al

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.