Ctibor bol so zabitou družkou tri dni v byte. K činu sa priznal

Ctibor a Paulína.
Zdroj: súkromný archív

Paulínu objavili v byte policajti, ktorých zavolali jej príbuzní. Keď vošli dnu, našli ju s bodnou ranou v hrudi.

Ľutuje, čo spravil. Toto nám dnes povedal muž, ktorého policajti vinia z vraždy družky. Priateľku podľa obvinení bodol do hrudníka a ešte tri dni s ňou býval v bratislavskom byte. V utorok (21. 6.) sa prvý raz postavil pred sudcu.

Má 33 rokov a keď mu dokážu vinu, za mrežami môže stráviť až štvrť storočie. Ctibor sa pred vyšetrovateľom priznal k vražde družky. Pár hodín pred tým ako sa postavil pred sudcu, bol na psychiatrii, vraj mal bludy.

Ľutujete čo ste spravili? Ľutujem to všetko...

Kým novinárom povedal aspoň jednu vetu, pred sudcom bol na slovo skúpy. Odmietol vypovedať. Podľa hovorcu bratislavských súdov Pavla Adamčiaka dôvodom jeho väzby je, aby nepokračoval v trestnej činnosti a nevyhýbal sa vyšetrovaniu. Ctiborov advokát Rastislav Koutun na to, aby sa vyjadroval pre média nedostal poverenie od svojho mandanta.

Podľa informácií TV Markíza obvineného eskortovali rovno do väzby v Leopoldove a to práve preto, že brat zavraždenej pracuje pre ZVJS tu v Bratislave.

Na fotografii, ktorú máme k dispozícii, vyzerajú Ctibor a Paulína ešte ako šťastný pár. Podľa známych boli spolu približne 10 rokov, z toho osem bývali v paneláku v Devínskej Novej Vsi. Manželia, ktorí žijú nad nimi tvrdia, že sa správali vždy slušne a boli priateľskí.

Paulínu objavili v byte policajti, ktorých zavolali jej príbuzní. Neozývala sa im niekoľko dní. Keď vošli dnu, našli ju s bodnou ranou v hrudi.

S mŕtvou bol tri dni v byte

Vražedným nástrojom má byť kuchynský nôž. No v byte objavili aj injekčnú striekačku s bielou kryštalickou látkou. Podľa policajtov zavraždil ženu v stredu, v byte s ňou bol ešte tri dni.

Reportérka TV Markíza Zuzana Ondrušková sa chcela rozprávať aj s príbuznými obvineného muža, ktorý pochádza z Prievidze. V telefóne sa ozval ženský hlas, ktorý ju odmietol.

To bolo za tragickým koncom dlhoročného partnerstva, to sa možno dozvieme až na súdnych pojednávaniach. Faktom je, že rodičom Paulíny už žiadny trest - dcéru nevráti.


BRATISLAVA/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Vražda

Dôležité udalosti