Chlapec sa v obchode chytil regálu, dostal ranu elekrinou. Mal veľké šťastie

Chlapca rýchlo zobrali do nemocnice.
Zdroj: TV Markíza

Vedenie obchodu sa nebráni stretnutiu s rodičmi.

Sedemročného chlapca zasiahol v jednom z trenčianskych obchodov elektrický prúd. Nikto si to nevšimol, až keď chlapček oslovil babku, že mu je zle. Starí rodičia boli s vnukom v predajni s oblečením. Malý chlapec sa mal jednou rukou chytiť regála a druhou trúbky od radiátora. O chvíľu mu začalo byť zle.

"Povedal mi tuto, tuto ma niečo poštípalo. Ja som nič nevidela, ale povedal mi, že bolí ho strašne hlavička, srdiečko a nožičky. Celý bol bledý," povedala chlapčekova babka.

Chlapec pomaly prichádzal k sebe a starí rodičia mali podozrenie, že ho zasiahla elektrina. Jeho dedkovi to nedalo a sám sa šiel presvedčiť, čo sa na mieste vlastne deje. Chytil sa regálu a dostal poriadnu ranu.


Chlapca rýchlo zobrali do nemocnice. "Vzhľadom na minimálny rozsah termických poranení na hornej končatine, bol ošetrený ambulantne a hospitalizácia nebola nutná," vysvetlil ošetrujúci lekár a potvrdil, že šlo o zásah elektrickým prúdom. Doktor dodal, že ak by sa chlapec chytil regálu oboma rukami, mohlo ho to zabiť.

"My sme okamžite zavolali technikov. Ak tam teda niečo bolo, tak tá predajňa už nemá žiadny problém a my sa ani netvárime, že sa chlapčekovi nič nestalo," vyjadrila sa obchodná riaditeľka predajne Milada Hanzalíková.

Vedenie obchodu sa nebráni stretnutiu s rodičmi.

"Ten prípad je v procese riešenia, pretože ja momentálne ešte nemám k dispozícii nič. My sme okamžite na ten priestor poslali bezpečnostných technikov, ktorí mi majú dať k dispozícii revíznu správu, aby sme vedeli čo sa tam vlastne stalo," dodala.

TRENČÍN/TV Markíza

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Trenčín

Dôležité udalosti