Majiteľka jaslí, v ktorých údajne dobili malého Adamka, zmizla bez stopy

adamko.jpg

Nevypovedala zmluvu a dlžobu má aj na nájomnom.

Kauza dobitého a dohryzeného 9-mesačného Adamka má pokračovanie. Bez stopy zmizla riaditeľka jaslí v Trnave, ktorá sa bránila, že s chlapčekovými modrinami nemajú nič spoločné. Majiteľom budovy nechala aj poriadnu sekeru, píše cas.sk.

Adamko mal obrovskú modrinu na ľavom líci a odtlačok akoby po pohryznutí na ľavej ruke. V takomto stave ho vraj uvidela matka, keď si po neho prišla do súkromných jaslí. Žena je stále presvedčená, že zranenia mu spôsobila učiteľka.

Zdroj: Facebook/MaJko ZaJko

"Som si ho vyzdvihla celého dobitého, celý modrinový bol. A vlastne sa mi triasol a nevedela som ho upokojiť," povedala nám vtedy Adamkova matka. Dokonca tvrdila, že zo ženy, ktorá sa mala starať o jej syna, bolo cítiť alkohol. O stanovisko sme vtedy požiadali aj jasle. Nereagovali na telefonáty, ani smsky, ani pri opakovaných návštevách nikto neotváral. Po niekoľkých hodinách zverejnili stanovisko na sociálnej sieti. Tvrdili, že s chlapčekovými modrinami nemajú nič spoločné.

Takmer dva mesiace po prevalení kauzy sa však majiteľka jaslí zbalila a bez stopy zmizla. S majiteľmi budovy neukončila nájomnú zmluvu a dokonca po sebe nechala aj poriadnu sekeru. „Zostali nám dlžní peniaze, obrazy strhli tak násilne, že zostala po nich len padnutá omietka. Sme šokovaní," povedal pre cas.sk majiteľ budovy Jozef Lančarič. Riaditeľka škôlky podľa mamy dobitého chlapčeka dlhuje 300 eur aj jej.

Zdroj: TV Markíza

Prípad zbitého Adamka polícia naďalej vyšetruje. Matke už odobrali odtlačok zubov. Na odtlačok predvolajú všetkých, ktorí s dieťaťom prišli do styku. Okrem učiteľky aj priateľa, s ktorým mama Adamka vychováva.

TRNAVA/kacs

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Trnava

Dôležité udalosti