Medzi týmito fotografiami je rozdiel 2 kíl. Uhádnete, ktoré telo váži viac?

Medzi týmito fotografiami je rozdiel 2 kíl. Uhádnete, ktoré telo váži viac?
Zdroj: Instagram/ My Sweat Life

Kelsey poukázala na to, že číslo na váhe je LEN číslo.

Fitness blogerka Kelsey Wells svojim fanúšikom prostredníctvom jej fotografie ukázala, že číslo na váhe je iba číslo. Na svojom Instagrame s názvom My Sweat Life, kde ju sleduje viac ako 300-tisíc ľudí, radí ako správne jesť a cvičiť.

Kelsey zverejnila dvojročnú fotografiu, na ktorej je zachytená osem týždňov po pôrode a váži 65 kíl. Na strednej fotke je zachytená o niekoľko mesiacov neskôr, kde váži 55 kíl. A to ani poriadne necvičila a nestravovala sa ukážkovo. Len dojčila svoje dieťa. A na poslednej fotografii, kde už má vyšportované a štíhle telo, váži 63 kíl. Od pôrodu tak po schudnutí pribrala osem kíl. Ale zdravým spôsobom.

"Medzi fotografiu po pôrode a aktuálnym stavom je len dvojkilový rozdiel. Ale moje telo sa úplne zmenilo. Teraz mám oveľa menej telesného tuku a oveľa viac svalovej hmoty. Nikdy som sa necítila zdravšie a pohodlnejšie," prezradila Kelsey.

Dodala, že sa prestala vážiť a začala sa cítiť istejšie. "Keď to urobíte, zmení sa vaše zmýšľanie. Bola som uvoľnenejšia a prestalo mi na váhe záležať. Má to veľký vplyv na psychiku," povedala blogerka.USA/ nt

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti