Podarilo sa jej neuveriteľne schudnúť. Snúbenec to neuniesol a svadbu zrušili

Mallory Buettner
Zdroj: Profimedia.sk

Učiteľka si konečne mohla prvýkrát obliecť bikiny.

Učiteľka na základnej škole si prvýkrát v živote obliekla bikiny vo veku 29 rokov. Mallory Buettner z Ontaria schudla 95 kíl, aby jej mohli spraviť baypass. Teraz váži 82 kíl a v novej koži sa cíti úžasne.

Cesta k jej vysnívanej postave ale taká jednoduchá nebola. Nemusíme ani písať, že sa niekoľkokrát trápila všemožnými diétami, kým sa naozaj zaťala a vyhľadala odbornú pomoc.

„Vždy som bola väčšia. Mám staršiu sestru a zvykli sme jesť rovnaké potraviny. Ona ale na rozdiel odo mňa nepriberala. Mama sa ma snažila kŕmiť zdravou stravou, ale neskôr to nedokázala ustrážiť. Milovala som hranolky, pizzu, ľadové kávy a známy fast food," vyjadrila sa Mallory pre denník DailyMail.

Zdroj: Profimedia.sk

Transformáciu ukončila 30. júna, kedy jej odstránili voľnú kožu z oblasti brucha a paží. To jej pomohlo zhodiť ďalších 4, 5 kila. Dovtedy si nedovolila obliecť bikiny, ani keď bola sama na záhrade. Hneď po premene si preto kúpila rovno päť nových kúskov.

Vzdala sa lásky k nezdravému jedlu aj lásky k snúbencovi

Láska k nezdravému jedlu nebola jediná, ktorej sa musela vzdať. V čase, kedy sa rozhodla, že zhodí nadbytočné kilá, bola zasnúbená. Svadbu ale zrušila. Jej snúbenec ju v chudnutí nepodporoval, lebo sa zrejme bál, že ho ako chudá nebude milovať.

„V chudnutí ma nepodporoval. Páčili sa mu veci také, aké boli. Asi sa bál, že by som ho už nemilovala. Bolo to najťažšie rozhodnutie, ale som šťastná a dúfam, že aj on," dodala.

Mallory okrem operácie a zdravej stravy pomohlo aj vylúčenie sacharidov z jedálnička. Momentálne si postavu udržuje aj cvičením.

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia.sk

ONTARIO/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.