Domáce

Na záhrade im do rána vyrástlo jazierko. A poriadne smradľavé

19 Developer-splasky-pozemky.transferweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Zelená tekutina z nádrže im skončila priamo na záhrade.

Do rána sa im na záhrade zjavilo jazero. Namiesto vody je v ňom však zapáchajúca tekutina. Majitelia pozemkov v bratislavskej Dúbravke zo všetkého obviňujú miestneho developera. Ten naopak tvrdí, že problém vznikol pre čierne stavby.

Dôchodkyňa chodí so svojou dcérou na chatu do Dúbravky každý víkend už tridsať rokov. V poslednej dobe, tam ale zažíva poriadne peklo. Za túto skazu podľa nej môže nádrž na odpadovú vodu, ktorá je iba pár metrov od jej pozemku. Zelená tekutina z nádrže im skončila priamo na záhrade.


Záplavy si odniesla aj chata, ktorá má teraz narušenú statiku. Nádrž využíva developer, ktorý tu postavil obytný komplex. Sľubuje, že všetko vyrieši nový odvodný kanál. Niektorí majitelia pozemkov tomu ale neveria.

Pre každého a na čokoľvek! Rýchle a dostupné pôžičky. Klikajte tu.

Developer s obvineniami nesúhlasí. Za vytápanie pozemkov môžu podľa developera čierne stavby, ktoré narušili odtok dažďovej vody a tá potom končila na ich pozemkoch. Ženy sa pokúšali celú situáciu riešiť aj na mestskom úrade, ale nepochodili. Celý prípad už riešia aj súdy. Majitelia pozemkov teraz pripravujú petičné akcie.

BRATISLAVA/TV MARKÍZA

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.