Čas na zmenu? Zapojte sa do súťaže a vyhrajte premenu pod rukami profesionálov!

Čas na zmenu? Zapojte sa do súťaže a vyhrajte premenu pod rukami profesionálov!

Na veľtrhu krásy Interbeauty v bratislavskej Inchebe si vás zoberú do parády odborníci na vizáž a vlasy.

Máte pocit, že potrebujete do svojho života vniesť nový impulz? Že už vás nudí pozerať sa v zrkadle stále na tú istú tvár? Ak máte rady zmeny a nebojíte sa výziev, zapojte sa do súťaže o premenu. Na veľtrhu krásy Interbeauty v bratislavskej Inchebe si vás zoberú do parády odborníci na vizáž a vlasy, ktorí sa postarajú o to, aby ste sa cítili sebavedomejšie, spokojnejšie - jednoducho, aby ste zažiarili.


Práve Intebeauty totiž prináša najnovšie trendy v líčení a starostlivosti o celé telo, a okrem množstva kozmetiky láka aj svojím sprievodným programom. Dozviete sa, ako sa starať o svoju pleť, inšpirujete sa tipmi na dokonalý make-up, zistíte, ako si urobiť bezchybnú manikúru a pedikúru a spoznáte trendy v strihoch vlasov a účesoch na jeseň a zimu.


A ako sa zapojiť do súťaže o premenu?

Stačí, ak nám na [email protected] napíšete, prečo by ste práve vy mali zmenu podstúpiť. Zo všetkých e-mailov vyberieme autorku jedného, ktorá sa už 6. októbra na veľtrhu Interbeauty môže tešiť na deň plný profesionálnej starostlivosti. O premenu sa postarajú Štúdio visage LeRen a VlasyVizáž.

Odpovede nám posielajte spolu s kontaktnými údajmi do 28.9.2016, kedy vyžrebujeme výherkyňu.


BRATISLAVA/ PR článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.