V centre Bratislavy končí nočný život. Toto sú názory ľudí

V centre Bratislavy končí nočný život. Toto sú názory ľudí
Zdroj: TASR

Na sociálnej sieti sa spustila vlna kritiky a negatívnych reakcií.

Poslanci bratislavského Starého Mesta schválili sprísnenie prevádzkových hodín podnikov a prevádzok v centre Bratislavy. Po novom by mali mať pohostinské a reštauračné zariadenia oficiálne otvorené do 22.00 h.

Proti tomuto rozhodnutiu sa začali mnohí ľudia búriť aj na sociálnych sieťach. Niektorím sa to páči, mnohí sú ale proti. Svoj názor vyjadrili na našej facebookovej stránke Televízne noviny TV Markíza.

"Všade v Európe čas predlžujú, len na Slovensku skracujú. Ak vám vadí hluk v meste, tak ako v každom meste na celom svete, choďte na okraj alebo do dediny," napísal Matej.

"To je koniec. Ja som bol vždy za dobrú zábavu a živú náladu, kde cítiť radosť a vidieť smiech. Takto sa Bratislava posunula na vedľajšiu koľaj zvanú dedina. Keby videli, ako sa žije v Holandsku a koľko ľudí je večer vonku, ktorí sa zabávajú, tak by sa zbadali. Večer je vonku viac ľudí ako cez deň a pri nevidno toľko bezdomovcov a narkomanov na uliciach ako v Bratislave. S tým by mali páni poslanci niečo robiť a nie sa ukladať k doživotnému spánku," myslí si Dušan.

"Hlavne, že po meste sú desiatky nonstop herné, kde gembleri robia v noci bordel, lebo im automat spapal celú výplatu. Toto riešte páni "prísažní"," napísal Peter.

"Reagujú na to ľudia, ktorí sa sem prídu zabaviť, narobiť nám tu bordel a vyplakávajú teraz, že im to chce niekto vziať. Úplne najväčší problém je, že tu žalostne málo mestských policajtov, ktorí by mali dohliadať na dodržiavanie poriadku a niekomu sa celá táto situácia vymkla z rúk. Toto schválenie je len dôsledok toho, čo sa tu roky nerieši," napísala na Facebooku Televíznych novín Mária.

Situáciu sleduje aj náš kolega Martin Petro. Nové informácie sa dozviete v Televíznych novinách o 19.00 h.

BRATISLAVA/ TVNOVINY.sk

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Bratislava

Dôležité udalosti