Začal sa proces s mladíkom, ktorý pred barom Mariachi údajne lámal kosti

Tieto zábery šokovali Slovensko
Zdroj: TV Markíza

Za útok na majiteľa baru odsúdili ešte v marci tohto roku ďalšieho mladíka. Ten dostal podmienku.

Dnes sa začal proces s mladíkom, ktorý údajne majiteľa baru počas silvestrovskej noci dokopal tak, že mu zlomil nohu. Ešte v tú noc mu komplikovanú zlomeninu v nemocnici operovali a útočník je obvinený z ublíženia na zdraví.

Dnes sa pred súd postavil mladík z partie,ktorá na silvestra roku 2014 majiteľa baru zmlátila.

„Ja ho nepotrebujem označovať,pretože je na kamerách ako mi dupe po hlave, tak je to také nelogické, keď sa cíti byť nevinný," povedal poškodený.


Mladík pred kamerami ušiel, pred súdom sa však priznal ku kopalncom do hlavy, kopance do nôh ale popiera. Práve tie však majiteľovi baru spôsobili najväčšiu ujmu. Liečil sa viac ako pol roka, na kamerovom zázname tento moment chýba.

Obžalovaný uzavrel s prokuratúrou dohodu o vine a treste. Na pojednávaní, na ktorom ju mal schváliť súd, ale zmenil názor a dohodu odmietol. Hrozil mu trest štyri až desať rokov.

Za útok na majiteľa baru odsúdili ešte v marci tohto roku ďalšieho mladíka. Ten dostal podmienku.

Aj mediálne známa bitka z októbra 2013, ešte čaká na rozhodnutiesúdu. Proces s mužmi, ktorí na ulici pred barom kopali ľudí do hlavy sa začal presne pred rokom v septembri 2015. Súd stále hľadá nového znalca z oblasti očného lekárstva, ktorý zabezpečí posudok.

NITRA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Bar

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.