Pite drinky podľa znamenia: Škorpióni milujú rum, Ryby plávajú v gine

Ilustračná snímka.
Zdroj: Shaiith/shutterstock.com

Prečítajte si po akom alkohole budete ráno svieži ako rybičky.

Aký drink je ten váš NAJ? Ak vám je z alkoholu zle, môže to byť, že preň nie ste jednoducho stvorení. Ponúkame vám prehľad pitia drinkov a alkoholických nápojov, ktoré vám sedia k znameniu z horoskopu. Prečítajte si po akom alkohole budete ráno svieži ako rybičky.

Baran

Ľudia narodení v tomto znamení majú veľké šťastie. Vôbec im neprekáža vo veľkom piť miešané koktaily a na druhý deň im jednoducho nič nie je. Ak chcete pokojne si dajte Cube Libre, Piňa Coladu alebo Cosmopolitan.

Býk

Fernet je zásah do čierneho. Ak neviete akú fľaštičku si máte otvoriť, je to práve tento druh alkoholu. Výborný je so spriteom a plátkom citrónu. Uvidíte, že túto kombináciu si zamilujete.

Blíženci

Ak nosíte na krku retiazku s týmto príveskom, vraj ste rozdvojené osobnosti. Ale to nič nemení na tom, že by sa "obaja" mohli prezývať vinári. Ich vášeň pre víno je skutočne veľká a dá sa povedať, že takmer každý Blíženec je znalcom nápoja Bohov. Ak chcete nositeľov tohto znamenia niečim potešiť, rozhodne im kúpte fľašu vína. Nič tým nepokazíte.

Rak

Veľký boom unikátneho likéru oranžovej farby - Aperol Spirtz je presne to, čo potrebujete. Horkastá chuť a plátok pomaranču pošteklí vaše chuťové bunky a po tomto drinku vám nebude zle.

Lev

Už ste niekedy vyskúšali piť slivovicu? V prípade, že naberiete odvahu a vrhnete sa na fľašu pravej a poctivej pálenky, uvidíte, že ste nájdete drink, ktorý si zamilujete.

Panna

Málokto zvládne vypiť toľko bubliniek ako práve Panny. Je to jednoducho znamenie rodené pre oslavy. Či už je to šampus alebo posecco, nemusíte sa báť dopriať si bublinky vo veľkom. Ale pozor! Môže sa vám stať, že sa vám táto vášeň trošku predraží.

Zdroj: Marques/shutterstock.com

Váhy

Nositelia tohto znamenia sú jasní abstinenti. Bude pre to asi najlepšie, aby sa úplne vyhli alkoholu. Skutočne nie ste pre konzumáciu alkoholických nápojov stvorení. Neskúšajte preto rôzne kombinácie a pitie radšej skončite už pri jednom poháriku.

Škorpión

Ženy a muži tohto znamenia sa vyžívajú v rume. A tak je jedno, či pijú čistý alebo ako súčasť nejakého drinku z rumu. Pre okolie pôsobia ako nesmrteľní, pretože rum zvládajú piť na litre a vôbec im nič nie je.

Strelec

Títo ľudia nemôžu piť tvrdý alkohol, ale... Čo je pre nich charakteristické je vášeň pre pivko. Bez súdka piva by sa tak nemala zaobísť žiadna nimi organizovaná oslava.

Kozorožec

Možno v tomto prípade ide o potomkov Rusov, ale Kozorožci v sebe nezaprú vášeň pre vodku. Môžu jej vypiť pokojne celú fľašu a vstanú ráno z postele svieži ako rybičky a ani "opica" ich nepobozká. Ak sa neviete rozhodnúť, vodka je tá pravá voľba pre ľudí tohto znamenia.

Vodnár

Ak sa už rozhodnete piť, neváhajte objednať si nejaký likér a pohárik si poriadne vychutnajte. Radšej to však s alkoholom nepreháňajte, pretože vaše telo nie je na párty jednoducho stvorené.

Ryby

Horká chuť je presne to, čo potrebujete a čomu sa váš žalúdok nebráni. Práve pre to je pre vás bude tou správnou voľbou gin. Musíte si ho však namiešať s tonikom a citrónom. Uvidíte, že sa dostanete do raja, píše extra.cz

BRATISLAVA/zg, extra.cz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti