Objavte svet krásy! Spoznajte kozmetické novinky a inšpirujte sa na veľtrhu Interbeauty

Objavte svet krásy! Spoznajte kozmetické novinky a inšpirujte sa na veľtrhu Interbeauty

Pozreli sme sa na to, čo všetko tam na vás čaká tento rok a čo by ste rozhodne nemali zmeškať.

Interbeauty je miestom, kde sa koncentrujú najrôznejšie produkty pre krásu pleti, tela, vlasov i nechtov a samozrejme, dekoratívna kozmetika. Tento rok sa na veľtrhu napríklad zúčastní internetový obchod Krasotika, ktorý prináša „dekoratívku" popredných svetových značiek - výborne pigmentované očné tiene, svetovo najobľúbenejšie mejkapy, matné i lesklé rúže, púdre, riasenky, lícenky, kontúrovacie sety, ale aj kozmetické štetce a ďalšie aplikátory.


Samozrejme, nebude chýbať telová a vlasová kozmetika, produkty na krásne nechty, ale aj prístroje, vďaka ktorým bude vaša pokožka pružná a žiarivá. Napríklad Sothys Paris na veľtrhu predstaví okrem iného vzácny La créme 128, ktorý sľubuje priam zázraky.

Milovníčky prírodnej kozmetiky na veľtrhu potešia značky Original Atok, Charlotte Meentzen, či Havlíkova přírodní kosmetika, ktorá čerpá z tradičných receptúr známeho a vášnivého českého lekárnika minulého storočia Karla Havlíka.


Ak si potrpíte na upravené nechty, určite oceníte značky OPI, CND, Truscada, ENII-Nails a iné. Z vlasovej kozmetiky sa môžete tešiť napríklad aj na zvučné značky ako Biosilk, Chi, Helen Seward či Kardashian Beauty.

Ak sa zaujímate o trendy, určite nevynechajte líčenie so známymi vizážistkami a blogerkami v soboru 8.10. od 11:00. Lucia Sládečková predvedie líčenie na tému „Bábika", Erika Grünwaldová ukáže postupy profesionálneho kontúrovania tváre, Sandra Baumgartner predstaví líčenie v štýle „Femme fatale" a Zuzana Šutjaková vás oboznámi s technikami dymového líčenia.


Zaujímate otrendy v účesoch? Pre vás je určená vlasová šou talianskeho hair stylistu Vincenza Piccola, ktorý sa so svojím umením predstaví v piatok 7.10. o 12:00.

Ak vás zaujíma celý sprievodný program, ktorý je, mimochodom, nabitý krásou, nájdete ho TU!

A nezabudnite, Interbeauty spoločne s veľtrhmi zdravého životného štýlu Esoterika a Biostyl sa uskutoční v Inchebe od 6. do 8. októbra.

BRATISLAVA/ PR článok

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.