15 jednoduchých trikov, ako si privolať lásku a udržať si ju

Ilustračná snímka
Zdroj: Shutterstock.com

Astrologička Skye Alexander ponúka niekoľko ľahkých postupov, ako si privolať alebo udržať lásku.

Feng-šuej verí, že šťastie, lásku, bohatstvo aj zdravie môžeme pestovať a usmerňovať.Toto čínske umenie často využíva nápravné prostriedky, ktoré liečia nielen problémy v domácnosti, ale aj v živote. Astrologička Skye Alexander ponúka niekoľko ľahkých postupov, ako si privolať alebo udržať lásku. Píše prozeny.blesk.cz.

1. Vyčistite spálňu

Odstráňte všetky zbytočné veci a prekážky, ktoré sú blízko vchodu do vašej spálne. Tým umožníte životnej energii čchi, aby ľahko prúdila do spálne a pozvete tak lásku, aby bez prekážok vstúpila do vášho života.

2. Zbavte nábytok prachu

Všetok prach, pavučiny a špina svedčia o nedostatočnom využívaní alebo prehliadaní. Tým, že upracete, oživíte aj svoj milostný život.

3. Zaveste si do spálne zrkadlo

Otvára cestu k novým príležitostiam. Pre najlepší výsledok ho zaveste tak, aby sa v ňom zrkadlila posteľ alebo vec, ktorá pre vás znamená lásku či partnerstvo.

4. Umyte v spálni okno

Čchi k vám prichádza oknami. Udržujte preto okná v spálni čisté, aby k vám domov mohla prúdiť životná energia, a tým aj do vášho života vstúpiť čo najviac energie a tiež lásky.

5. Vymeňte v spálni prasknutú žiarovku

Všetko, čo je nefuknčné, predstavuje podľa feng-šuej oblasti života, ktoré nefungujú tak, ako by mali. Obzvlášť svetlo prináša energiu, takže výmena žiarovky pomôže, aby vaša láska nikdy nevyhasla.

6. Zbavte sa rastlín so špicatými listami

Rastliny predstavujú rast a život. Živá kvetina v spálni je dobrá, pretože povzbudzuje romantiku a lásku. Ale pozor na tie s tŕňmi a ostrými listami, ktoré môžu podnietiť nedotklivé reakcie medzi partnermi. Ruže sú však výnimkou.

7. Dajte kvetiny do keramického a červeného obalu

Červená je šťastnou farbou a naznačuje vášeň. Červený obal teda oživí váš milostný život. Keramický obal zase ako element zeme povzbudzuje stabilitu a bezpečie vo vzťahu.

8. Zapáľte si v spálni vonnú tyčinku

Vône majú vplyv na vaše emócie, napríklad jazmín, ruža, pižmo alebo yang-yland stimulujú milostné city a túžby. Sviečky potom dajte do dreveného stojana, drevo symbolizuje rast, napomáha získaniu partnera a silnejšej láske.

9. Zaveste si do spálne štyri obrázky do štvorca

Tento nápravný prostriedok používa číslo štyri na podporu dôvery, bezpečia, stability vo vzťahu. Obrázky vyberajte podľa toho, aký je vás zámer.

10. Dajte si spálne sošky holubíc

Holubica je symbol mieru a harmónie. V Číne ľudia vnímajú vtákov ako poslov šťastia. Takže si zožeňte holubičky z keramiky, skla alebo kovu, aby ste posilnili váš vzťah.

11. Dajte si do spálne červenú alebo ružovú hviezdu

Hviezda je symbolom nádeje. Červená alebo ružová sú zase farby, ktoré sú spojené s láskou. Tento postup kombinuje oba symboly, aby ste udržali dobrý vzťah a partnerstvo.

12. Odstráňte zo spálne fotky iných ľudí

Obrázky iných ľudí k sebe priťahujú negatívnu pozornosť a rušia a sťahujú vašu energiu od partnera. Preto ich nahraďte fotkami vás dvoch. Z dovolenky, zo svadby, aké len chcete.

13. Dajte si do spálne na nočný stolík tmavomodrú vec

Tento nápravný prostriedok je dobrý vtedy, keď chcete vyriešiť hádku alebo sa dopracovať k dohode. Tmavomodrá farba uľahčuje kompromis a zlepšuje komunikáciu medzi partnermi.

14. Dajte do keramickej nádoby ryžu

Túžite po dieťati? Ryža a keramika (element zeme) sú spojené s plodnosťou. Ich kombinácia zvyšuje šancu na počatie. Podobne fungujú aj mušle v škatuľke (mušle oživujú živé veci a ženskú energiu). Ideálny počet je deväť.

15. Dajte si kamienok do každého rohu postele

Kameň je symbolom stálosti a trvalosti. Tento nápravný prostriedok sa hodí vtedy, keď chcete posilniť dôveryhodnosť a pocit bezpečia v milostnom vzťahu.

BRATISLAVA/ prozeny.blesk.cz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti