Zmizlo im auto, našli ho rozbité. Identita zlodeja ich poriadne zaskočila

Zmizlo im auto, našli ho rozbité. Identita zlodeja ich poriadne zaskočila
Zdroj: TV Markíza

Niektorí dedinčania hneď ukazovali na neďalekú osadu, vraj tam treba hľadať zlodeja.

Z dvora im zmizlo auto, zavolali políciu a nakoniec ho našli havarované a rozbité. Ešte väčšie prekvapenie ale prišlo, keď policajti odhalili identitu zlodeja a cestného piráta.

"Trinásťročný chlapec zobudil svojho deda s tým, že im z dvora niekto ukradol auto. Následne sme spustili pátrací proces a motorové vozidlo sme našli pri dopravnej nehode," potvrdil Ján Devera, riaditeľ polície v Starej Ľubovni.

Havarované auto ostalo nepojazdné. Dokonca je cez okno vidieť, že po náraze sa aktivovali airbagy. Keď ho našli, nikde nebolo živej duše a vo vzduchu visel otázka, kto sa s ním na spanilú jazdu po Šarišskom Jastrabí vydal.

"Spočiatku nám nebolo jasné, či vozidlo odcudzil niekto z miestnych, alebo sa jednalo o krádež na objednávku," dodal Devera.

Niektorí dedinčania hneď ukazovali na neďalekú osadu, vraj tam treba hľadať zlodeja. V dedine to dnes bola téma číslo jeden. Jedni sa krádeži čudovali, iní naopak vôbec.

Už napoludnie boli policajti múdrejší. Na oddelenie v Ľubotíne odviedli dvoch miestnych tínedžerov a tí začali hovoriť. Vyzerá to tak, že z toho bude nakoniec hanba v rodine. Viac sa dozviete v reportáži Jána Tribulu.


ŠARIŠSKÉ JASTRABIE/ TV Markíza

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti