Úžasný dôkaz lásky! Aj keď sa zajakáva, na rozprávku dcére vždy nazbiera odvahu

Vojnový veterán má poruchu reči, napriek tomu číta svojej dcérke každý večer rozprávku.
Zdroj: qhkpc YouTube

Veterán z Iraku trpí poruchou reči.

Bývalý vojak z Texasu trpí ťažkou poruchou reči. Ukázal však, že láska hory prenáša a pre svoju dcéru by urobil čokoľvek. Napriek tomu, že sa zajakáva, jeho milované dievčatko nezaspí bez toho, aby jej každý večer neprečítal obľúbenú rozprávku, pri ktorej zaspí, píše Daily Mail.

Lance Lambert (29) natočil dojemné video, ako číta svojej šesťročnej dcérke Avery rozprávku o Alladinovi. Zatiaľ, čo sa krvopotne a s veľkou námahou snaží vysloviť niektoré slová, jeho malá Avery, napriek jeho hendikepu, s láskou na neho pozerá a pozorne ho počúva.

Keď sa trápi s určitými slovami, snaží sa frustrovanému otcovi napomôcť. V polovičke príbehu sa dokonca k nemu nakloní, sladko a s hrdosťou ho pobozká na hlavu. Po chvíli tvrdo zaspí.

https://www.youtube.com/watch?v=p1QDW84sqMk


"Miluje, keď jej čítam a vôbec jej neprekáža, že koktám. Je to pre mňa veľmi ťažké a frustrujúce, ale som jej otec, a to je to, čo otcovia majú robiť," povedal Lance. Dcérke sa za svoju indispozíciu dokonca aj ospravedlnil. „ Ona mi povedala, že je to v poriadku a že ma ľúbi ešte viac. To ma dostalo," hovorí milujúci otec.

Lance je vojnový veterán, ktorý slúžil v Iraku. Teraz pripúšťa, že jeho najväčšia bitka a celoživotný boj je žiť s jeho poruchou. "Je to strašné, väčšinu svojho života som bol v depresii," povedal Lance. Stratil sebavedomie, nedôveruje si a dokonca sa vyhýba rozhovorom s cudzími ľuďmi.

Toto video nahral preto, aby aj iní ľudia s podobným problém vedeli, že nie sú v tom sami. Drsné komentáre a pripomienky, ktoré sa objavili pod nahrávkou, si jednoducho nevšíma a ignoruje ich. Chce podporiť ľudí, ktorí sa každý deň trápia rovnako, ako on.

TEXAS/kacs

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti