Domáce

Slovensko sa zajtra v počasí nezhodne. Všade bude inak

shutterstock_161988305.jpg
Hmla. Zdroj: shutterstock

Pozrite si, ako bude u vás.

Družica

Zajtra sa nám počasie nejako výraznejšie nezmení, stále bude prevažne oblačno. V ďalších dňoch sa presadí vplyv tlakovej výše od severovýchodu, ktorá sa prepojí s tlakovou výšou na juhozápade.

Zrážky

Ani zajtrajší deň nebude úplne bez dažďa, takže opäť nie je vylúčený slabý občasný dážď, zhruba od 800m to budú zrážky snehové.

Teplota

Čo sa týka teploty, tak žiadne výraznejšie ochladenie nehrozí, chladnejšie bude len na severe, kde sa bude teplota pohybovať v rozmedzí od päť do desať stupňov, ale od juhu k nám bude aj naďalej zasahovať teplotné pásmo od desať do pätnásť stupňov.


Vietor

Dnes bolo v niektorých lokalitách veterné počasie a pokračovať bude aj zajtra. Nezmení sa ani jeho smer, stále bude fúkať od severu a najmä na východe môže v nárazoch dosahovať silu prudkého vetra, čo je zhruba 50 až 60 kilometrov za hodinu.

Noc

V noci bude polooblačno až oblačno, najmä na severe a východe nie je vylúčený slabý občasný dážď, od nadmorskej výšky zhruba 800 metrov môže aj slabo snežiť. Teplota do rána poklesne na päť až mínus dva stupne.

Predpoveď na zajtra

Na západe sa obloha postupne zatiahne a ojedinele z nej môže aj slabo spŕchnuť. Denná teplota vystúpi na deväť až štrnásť stupňov.

Na strednom Slovensku bude tiež postupne až zamračené počasie so slabým občasným dažďom. Na severe vystúpi teplota na osem stupňov a na juhu až do trinásť stupňov.

Oblačné, miestami až zamračené počasie so slabým dažďom čakajte zajtra aj na východe našej krajiny. Tu bude najchladnejšie, a to štyri až desať stupňov.

Hory

Aj na horách bude zajtra o niečo viac oblačnosti ako bolo dnes. Na podhorí môže slabo spŕchnuť od stredných polôh snežiť. V nadmorskej výške 1 500 metrov bude okolo mínus dva stupne.

Bio

Bio-predpoveď zostáva aj zajtra na dvojke, takže aj naďalej budeme pod vplyvom slabej až miernej záťaže.

Predpoveď na štyri dni

V sobotu bude iba malá oblačnosť, ak sa vyskytnú slabé zrážky, tak iba ojedinele, a to na severe a východe.

V nedeľu už bude slnečno na celom Slovensku a tak má byť aj v pondelok.

V utorok sa môžu na severe vyskytnúť slabé prehánkyBRATISLAVA/TVMarkíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.