Pred mužov postavili ženy s rôznymi postavami. Prekvapí vás, ktorá sa im páčila najviac

Tri tipy žien
Zdroj: DailyMail

Na svete existujú ženy rôznych tvarov. Akému typu dávajú muži prednosť? Sú to krivky ako má Kim Kardashian alebo superštíhla postava nejakej modelky? Portál DailyMail sa rozhodol zistiť, čo sa mužom najviac páči.

Vybral tri ženy, každá mala inú postavu. Jednu s krivkami, druhú štíhlu a tretiu atletickej postavy. Následne pozvali niekoľko mužov, ktorým nasadili na sofistikované sledovacie zariadenie. To zanalyzovalo, na ktorú ženu sa zrak muža zameriaval najviac.

Na tento pokus sa podujali tri modelky. Sophia De Lanceom (30), Stephanie Warren (27) a Inesa De La Roche (35) sa postavili vedľa seba, zatiaľ čo ich vizuálne hodnotila skupina desiatich mužov.

A ako to dopadlo? Najviac percent získala Stephanie s krivkami (v strede), za ňou skončila Sophia s atletickou postavou (vľavo) a na poslednom mieste skončila štíhla Inesa (vpravo).

Toto zistenie je v úplnom rozpore s výsledkami nedávnej štúdie, ktorá tvrdila, že mužov najviac priťahujú štíhle a útle ženy, pretože si ich tvar tela spájajú s mladosťou, plodnosťou a nižším rizikom ochorení.

VEĽKÁ BRITÁNIA/ nt

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti