Toto je recept na pevné poprsie. Neskúsite ho?

Ilustračná snímka.
Zdroj: Shutterstock.com

Nemusíte však za krémy vyhodiť veľa peňazí. Všetko, čo na masku potrebujete nájdete vo svojej domácnosti.

Ktorá žena by netúžila po dokonale pevných prsiach? Lenže s pribúdajúcim vekom na ne stále viac pôsobí gravitácia, a ak sa k tomu pripočíta napríklad ešte tehotenstvo a dojčenie, pre veľa z nás sa pevné prsia premenia iba na sen. Ale nemusí to byť tak. Máme pre vás recept, ako tomu zabrániť.

Tak ako sa staráme o pleť, tak by sme mali starať aj o pokožku pŕs. Aj u nej totiž môžeme správnou starostlivosťou spomaliť účinky času a gravitácie.

Na trhu síce nájdete celý rad krémov a sér, ktoré majú prsiam zaistiť potrebnú pevnosť. Nemusíte však za ne vyhodiť veľa peňazí. Všetko, čo potrebujete na masku nájdete vo vašej domácnosti.

Maska na spevnenie pŕs

Ingrediencie:
1 PL medu
1 vaječný bielok
1 PL vitamínu E (kúpite ho v lekárni)

Postup
Všetko spolu zmiešate do jednej zmesi a potom nanesiete na celú plochu pŕs. Asi 5 minút prsia masírujete, aby sa maska vstrebala. Potom zoberiete mäkkú, nevystuženú bavlnenú podprsenku (ideálna je bez kostíc) a oblečiete si ju na neumyté prsia. Necháte pôsobiť ďalších 30 minút a až potom v sprche umyjete.

Prvý týždeň si dávate masku denne, neskôr môžete interval znížiť na dvakrát do týždňa. Prvé výsledky uvidíte po dvoch až troch týždňoch, píše bety.cz


BRATISLAVA/zg, bety.cz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti