Koľko jednotiek je vo vašom dátume narodenia? Možno sa o sebe dozviete viac

Magické číslo jeden.
Zdroj: shuterstock.com/ doomu

Pozrite sa, čo znamenajú jednotky vo vašom dátume!

Dátum narodenia môže o človeku povedať viac, než si viete predstaviť. Nie je to len deň, ktorý vám vaši blízki pripomínajú každý rok srdečnými gratuláciami. Narodili ste sa napríklad 11.11.1991? Alebo 23.9.1968? Počet jednotiek v dátume narodenia o vás a vašej osobnosti podľa tn.cz prezradí viac. Tak čítajte, čo to znamená!

Jedna, alebo žiadna jednotka v dátume

Človek, ktorý má jednu jednotku v dátume, čo je možné predpokladať, že to je tá, ktorá značí tisícročie, nie je práve empatická osobnosť. Nevedia sa príliš vcítiť do pocitov iných ľudí a je skôr tichý pozorovateľ. Je ale pekne panovačný, nenechá si len tak niečo vyhovoriť. Na druhej strane ale vyhľadáva fyzický kontakt a niekoho, kto ho bude v živote obdivovať. Len to nevie príliš dať najavo a na prvý pohľad je veľmi uzavretý do seba. Ak to na vás sedí, najlepšou radou je, aby ste sa viac začali sústrediť na vyjadrovanie svojich pocitov. Uvidíte, ako vám to môže zlepšiť medziľudské vzťahy.

Dve jednotky v dátume

Títo ľudia sú presným opakom vyššie zmienených. Sú otvorení, priateľskí, komunikujú s okolím a dávajú dosť jasne najavo, čo chcú a čo si myslia. Sú preto trošku labilní, pretože vyjadrovanie emócií im ide vo všetkých smeroch. V jednej chvíli sú šťastní, a potom keď sa im nedarí, nemajú ďaleko k hystérii a slzám. Vedia sa vcítiť do druhých, nerobí im problém robiť kompromisy, ale naštvať ich nie je zase tak ťažké.

Tri jednotky v dátume

Tu je to buď, alebo. Menšia časť ľudí s tromi jednotkami v dátume narodenia, sú do seba uzavretí a prakticky asociálni. Tá väčšia časť je ale pravým opakom! Sú veľmi zhovorčiví, radi sú stredobodom pozornosti a potrebujú okolo seba dostatok ľudí. Keď ale dôjde na vážnu tému, nie je s nimi jednoduchá reč. V ten okamih sa z ničoho nič uzavrú späť do seba a potrebujú čas, než sú schopní niekomu dôverovať a otvoriť sa mu.

Štyri jednotky v dátume

Títo ľudia sú stále plní silných emócií. Emócie veľmi výrazne ovplyvňujú ich život a rokovania a nevedia sa tak moc často rozhodovať racionálne. Sú tiež dosť výbušní a vzťahovační, takže nie je vôbec ťažké ich uraziť. Títo ľudia v partnerských vzťahoch často pohoria, pretože ich náprotivok s nimi nemá dostatok trpezlivosti. Keď ale sú s niekým, kto si ich celým srdcom získa, sú ako vymenení. Pokiaľ nedávajú dostatočný priechod svojim emóciám, vyletia potom ako čertík z krabičky a nie je ľahké ich zase upokojiť.

Päť až šesť jednotiek v dátume

S jednotkami stúpa emocionalita. Preto ľudia s toľkými jednotkami v dátume narodenia, sú už vyložene precitlivení. Často sa dostávajú do konfliktov, sú útoční, pre zlé slovo nejdú vôbec ďaleko. Je to ale iba ich spôsob sebaobrany. Vyjsť s nimi tiež nie je nič ľahkého, ale keď ich dobre spoznáte, ide to.

Tak čo, sedí to na vás?

BRATISLAVA/kacs

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.