Žena chcela mať rovnaký účes ako na obrázku. Výsledok je katastrofa

Takto chcela vyzerať.
Zdroj: Facebook/NinaMather

Jej vlasy vyzerali ako vysušená slama. Kaderníčka sa hrôzu snažila opraviť, no nepomohlo.

Chcela mať dokonalý účes, no miesto toho má hlavu v smútku. Sociálna pracovníčka strávila v kaderníctve päť hodín a nechala tam 230 eur. S katastrofálnym výsledkom sa „pochválila" na Facebooku.

Nina Mather prišla do kaderníctva v západnom Sydney s jasnou predstavou. Kaderníčke ukázala fotku, ako by chcela vyzerať, píše portál MailOnline. Túžila po takzvanom baby ombre. To znamená, že jej vlasy mali vyzerať, akoby ich prirodzene vyťahalo slnko.

Keď však zbadala výsledný efekt, takmer ju trafil šľak. Jej vlasy vyzerali ako vysušená slama. Kaderníčka sa hrôzu snažila opraviť, no nepomohlo.

Zdroj:Facebook/NinaMather

Zákazníčka odmietala zaplatiť 230 eur a pracovníci kaderníctva na ňu zavolali políciu a ochranku. Muži zákona boli našťastie milí a ženu sa snažili pochopiť. Kaderníctvo jej chcelo dať zľavu 70 eur, no u Niny nepochodili.

Policajti ju upozornili, nech zaplatí účet a potom sa sťažuje cez obchodnú inšpekciu. Nina zverejnila svoje snímky na Facebooku. Doma preplakala niekoľko hodín. Jej 10-ročný syn s ňou súcitil a podal jej jeho obľúbenú jamajskú čiapku. Nina musí navštíviť iné kaderníctvo a dúfa, že jej pomôžu.

SYDNEY/DailyMail, zv

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme My ženy

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.