Drasticky schudla, aby sa pomstila expriateľovi. Teraz je sexy a on ju chce späť

Alvina dlho bojovala s obezitou.
Zdroj: YouTube/Alvina Rayne

Keď ju bývalý partner zbadal, trpko oľutoval, že sa rozišli.

Alvina Rayne z Philadelphie trpela nielen obezitou, ale trápil ju aj nešťastný vzťah. Jej priateľ sa k nej nesprával ani trochu galantne. Keď mladá Američanka vážila 124 kilogramov, namiesto lásky si od neho mohla vypočuť hrozné urážky. Často jej pripomenul, že je iba „tlstý kus odpadu". Alvine sa však rozhodla šikanovania zbaviť a vzťah ukončila. A so životnými zmenami pokračovala aj potom. O jej príbehu píše Daily Mail.

Hovoril jej, že je tlstá

Tridsaťdvaročná Američanka si vo vzťahu s bývalým veľa vytrpela. Kruté poznámky na jej postavu boli na dennom poriadku. „Pamätám si, ako mi môj ex povedal, že ak ho nechám, nikto ma nebude chcieť. Že som bezvýznamná, škaredá, a že nikdy neschudnem, aj keď sa budem snažiť," zverila sa médiám Alvina. Po rokoch urážok a obťažovania sa v októbri 2009 rozhodla, že tento bezcitný muž musí ísť z jej života preč. Chcela skončiť s nezdravým vzťahom, ale aj so zlým životným štýlom.

Schudla desiatky kilogramov

Alvina sa rozhodla, že výrazne schudne. Váha jej spôsobovala mnohé problémy. Musela nosiť prevažne mužské oblečenie, pretože ženské veľkosti jej boli malé. „ Bola som taká obézna, že som musela lapať po dychu, vždy keď som vyšla hore po schodoch," opísala ťažké chvíle Američanka.

Aby zabojovala za svoje stratené sebavedomie, zmenila jedálniček.

„Začala som držať nízko-sacharidovú ketónovú diétu. Jedla som 75 percent zdravých tukov, 20 percent proteínu a 5 percent sacharidov a rýchlo som schudla," prezradila Alvine. Potom, čo vyradila zo stravy sladkosti a jedlá z fastdoodu, začali prichádzať prvé výsledky. Z pôvodnej váhy nakoniec schudla až 59 kilogramov.

Bola to pomsta

Zmena životného štýlu nebola ľahká. Vyžadovalo si to veľa odhodlania. Najlepšou motiváciou však bol práve krutý bývalý partner.

„Vždy, keď som chcela prestať, spomenula som si, ako mi povedal, že ma nikto nebude chcieť. Vďaka tomu som bola ešte viac odhodlaná. Chcela som mu dokázať, že sa mýlil," opísala svoje pocity Alvin.

Keď ju zbadal, chcel ju späť

Alvina si dobre spomína na moment, kedy si premenu vychutnala. Bolo to práve vtedy, keď sa o nej dozvedel bývalý partner. „Potom čo som schudla, stretla som expriateľovu mamu. Bola v šoku z mojej premeny a povedala mu, že som sa zmenila," porozprávala spokojne Alvina. Neskôr jej bývalý volal a prosíkal ju, aby sa k nemu vrátila späť.

Poslala ho k vode

Zúfalý expriateľ má však smolu. Druhú šancu už nedostane. Alvina je s novým životom spokojná a tvrdí, že neexistuje nádej, že by sa k nemu vrátila. Navyše si našla aj novú lásku.

„Teraz som šťastne vydatá za muža, ktorý sa o mňa stará ako o zlato a miluje ma," hovorí sebavedomo Američanka. Z fotiek, na ktorých je spolu so sexy manželom vidieť, že žiari šťastím.

Chce inšpirovať

Alvina má teraz dokonalú postavu, po ktorej by túžila nejedna žena. Okrem sebavedomia sa jej výrazne zlepšilo aj zdravie. Vyliečila sa z cukrovky druhého typu, syndrómu polycistických vaječníkov, ale aj zo psychických problémov. Teraz chce byť inšpiráciou pre iných. Na Youtube plánuje zdieľať tipy, ako schudnúť.

„Chcem, aby ostatní vedeli, že môžu začať život úplne od začiatku. Nemusia zostať tam, kde sú. Má to silu, keď si uvedomíte, že máte kontrolu nad svojim telom aj životom," dodáva na záver.


Takto vyzeral Alvinin úspešný jedálniček:

Raňajky: vajíčka s trochou soli, cesnakovým korením a kokosovým olejom

Desiata: namáčané mandle alebo bobuľovité ovocie

Obed: špagety so špargľou a grilovaným kuraťom

Večera: šalát so steakom a hríbami

Dezert: nízkosacharidový syr alebo zmrzlina

LOS ANGELES/jd

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme My ženy

Dôležité udalosti