Domáce

Mladý futbalista má po kariére. Starenke zlomil väz a vypichol oči pre 30 €

17 BB Futbalistu odsudili.transferweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Dnes si na súde vypočul výšku trestu.

Banskobystrický sudca poslal za vraždu do basy mladého futbalistu na 12 rokov. Ivan Palík, ktorý hrával za Lučenec, pred rokom zavraždil 85-ročnú starenku z Cinobane. Dôvod brutálnej vraždy bol zarážajúci.

Mladý futbalista vraždil kvôli 30 eurám. Hrozil mu za to až doživotný trest. Iba 20-ročný Palík dostal relatívne nízky trest vďaka tomu, že sa priznal a vraždu oľutoval. Voči rozhodnutiu sa ešte môže odvolať. Ak to neurobí, onedlho si po neho prídu policajti a odvedú do väzenia.

Mladík, ktorý počas strednej školy hrával futbal aj za Duklu Banská Bystrica, tak má po kariére. Vraždil pred vyše rokom.


So svojimi dvomi kamarátmi sa opití dostali do domu v Cinobani s úmyslom kradnúť. Starenka ich pri tom vyrušila. Majiteľka domu, ktorá bola vo vedľajšej izbe, nám vtedy prezradila podrobnosti útoku.

Starenke dokonca vypichol oči. Pri vražde mal v krvi viac ako jedno promile. Policajtom povedal, že chcel peniaze na ďalší alkohol.

Jeho dvaja kamaráti, ktorí mu vtedy pri vražde pomáhali, obišli len s podmienkami. Tiež sa ku všetkému priznali a oľutovali.

Pre každého a na čokoľvek! Rýchle a dostupné pôžičky. Klikajte tu.


BANSKÁ BYSTRICA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.