Domáce

Vodičky teda poriadne oslávili MDŽ. Aj s riadnym promile

19 PN MDZ Inak-opite.transferweb_jpg_bez_watermarku_1.jpg

Za obeť padli stĺpiky.

Tri opité vodičky pristihli považskobystrickí policajti v priebehu piatkovej (7. 3.) noci a dnešného rána na cestách okresu Považská Bystrica. TASR informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Elena Antalová.

V piatok v noci zastavila hliadka 28-ročnú Považskobystričanku na automobile značky Opel Vectra. Pri prvej dychovej skúške nafúkala 1,63 promile, pri opakovanej skúške 1,73 promile. Polícia ju obvinila z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky.

Pre každého a na čokoľvek! Rýchle a dostupné pôžičky. Klikajte tu.

Nadránom 35-ročná vodička z okresu Považská Bystrica nevenovala pozornosť vedeniu vozidla a medzi obcami Jasenica a Papradno v okrese Považská Bystrica narazila do oplotenia rodinného domu. Prvá dychová skúška ukázala 1,42 promile alkoholu v dychu, pri druhej skúške nafúkala už 1,54 promile. Škoda na oplotení sa vyšplhala na 40 eur, na automobile spôsobila škodu 1 600 eur.


Ďalšiu dopravnú nehodu spôsobila dnes ráno krátko po jednej hodine 30-ročná žena na ceste  v smere na Trenčín. „Narazila do elektrického stĺpu, odtiaľ automobil odhodilo späť na cestu, kde zostalo stáť. Prvá dychová skúška ukázala 1,56 promile alkoholu v dychu, pri opakovanej skúške nafúkala už 2,17 promile. Škoda na verejnom osvetlení sa vyšplhala na 600 eur, na automobile na 1 400 eur," doplnila Antalová.

TRNAVA/Roman Ruttkay, TASR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.